ریحانه پارسا چه راز پنهانی را می داند! + عکس خاص

کد خبر: 1022424

ریحانه پارسابا انتشار پستی جدید درصفحه اینستاگرامش با خوشحالی خبر از رازی جدید داد.

ریحانه پارسا با انتشار عکسی جدید در صفحه اینستاگرامش نوشت: " خوش باش که هر که راز داند"

ریحانه پارسا چه راز پنهانی را می داند! + عکس خاص

ریحانه پارسا متولد سال 1377 است. ریحانه پارسا در رشته تئاتر تحصیل کرده است و با بازی در سریال پدر به شهرت رسید. ریحانه پارسا بعد از بازی در این سریال پربیننده راهی دنیای تئاتر شد و در سینما و تلویزیون فعالیت آنچنانی نداشته است.

پدر ریحانه پارسا شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است، بچه اول خانواد و دو خواهر کوچک تر از خود دارد؛ خانوم ریحانه پارسا فعالیت حرفه ای خودرا از تئاتر و کارهای دانشجویی هنرستان سوره شروع کرد، می گوید این قدر بلند پرواز بودم که یک روزی می‌دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

ویژه :

  • عکس های جنجالی سه بازیگر زن سینمای ایران در حال شنا +عکس
  • تجاوز جنسی پسر تهرانی به دختر 14 ساله / مادرش او را در چه وضعیتی دید؟ + عکس
  • علت افزایش قیمت امروز دلار چه بود؟
  • بازیگران زن ایرانی قبل و بعد از عمل زیبایی+ عکس های لو رفته از قبل عمل سلبریتی ها
  • قیمت دلار کانال 28 هزار تومان را رد کرد ؛ جزییات
  • سنگ تمام فریبا نادری برای تولد همسرش + عکس
  • جدول افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری / افزایش 70 درصدی حقوق بازنشستگان
  • رسوایی بزرگ؛ رئیس جمهور آمریکا همجنس باز از آب درآمد! + عکس های باورنکردنی
نحوه انتخاب ریحانه پارسا برای سریال پدر

ریحانه پارسا چه راز پنهانی را می داند! + عکس

برای نقش لیلا در سریال پدر حدود 250 نفر که حتی عده ای از انها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت من پذیرفته شدم و خیلی خوشحالم خدا روشکر توانایی های‌ من به چشم کارگردان و نویسنده آمد.

نحوه بازیگر شدن ریحانه پارسا

ریحانه پارسا چه راز پنهانی را می داند! + عکس

ریحانه پارسا می گوید که برای سریال پدر یک آگهی فراخوان برای تست بازیگری را دیده است و بعد از این که برای تست بازیگری به نزد آقای عنفا و توفیقی آمده مورد توجه انها قرار گرفته است و بعد از تست بازیگری از بین 300 نفری که در آنجا حضور داشتند توانسته نمره قبولی را کسب کنند و برای بازی در نقش لیلا در سریال پدر انتخاب شود.

ریحانه پارسا البته قبل از این مجموعه تجربه حرفه ای نداشته است اما در کلاس های‌ بازیگری زیادی شرکت کرده ودر دوران دانشجویی و مدارس کار تئاتر مدرسه را بر عهده داشته است همچنین زمانی که دانشجو بوده چندین کار در تئاتر رابا دوستانش کار نموده و علاقه زیادی به بازیگری دارد و مهارت اش را در مجموعه پدر نشان داده است.

هرچند که این مجموعه اولین کار حرفه ای در مقابل دوربین است اما توانسته با بهترین شکل ممکن دراین نقش بازی کنند و کارشناسان سینما و تلویزیون به نمره مثبت بدهند. لازم به ذکر است که نقش حامد را آقای سینا مهراد بازی کرده است.

ماجرای ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا چه راز پنهانی را می داند! + عکس

ریحانه پارسا در قرنطنه کرونایی خبر ازدواجش با مهدی کوشکی کارگردان و بازیگر را رسانه ای کرد ولی حدود یک ماه پیش خبر جدایی اش را در صفحه اینستاگرامش داد و برای کوشکی آرزوی سلامتی کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها