مرگ عجیب و ناگهانی جوان ۳۴ ساله در مطب پزشک! +فیلم

کد خبر: 1023130

ویدئویی از مرگ پسر ۳۴ ساله مصری در انتظار پزشک معالج همسرش در فضای مجازی منتشر شده است.

مرگ عجیب و ناگهانی جوان ۳۴ ساله در مطب پزشک! +فیلم

باشگاه خبرنگاران: پیشگامان سایت‌های ارتباطی در مصر ویدئویی دردناک و تکان دهنده را منتشر کردند که باعث ناراحتی زیادی شد، زیرا سقوط یک مرد متوفی را هنگام انتظار برای دکتر معالج همسرش را نشان می‌دهد.

این حادثه با فیلم ضبط شده توسط دوربین‌های نظارت در کلینیک دکتر حمدی الماسودی، متخصص جراحی عمومی در بیمارستان عمومی فقوغ در استان شارکیا، و توسط خود پزشک منتشر شد، جایی که مردی همراه همسر بیمار خود برای انجام آزمایش‌های پزشکی به مطب پزشک می‌آید، از ماشین توک توک پیاده می‌شود و روی پای خود می‌رود و سپس وارد کلینیک می‌شود و می‌نشیند روی یکی از نیمکت‌ها، او در میان پزشکان منتظر نوبت خود است.

در عرض چند لحظه، همه از پایین آمدن مرد و پایین انداختن جسدی بی روح متعجب شدند، بنابراین دکتر بیرون آمد و او را معاینه کرد و از مرگ او مطمئن شد، در میان جیغ‌ها، همسر شدر کلینیک بسیار تعجب و حیرت شده است.

مرگ عجیب و ناگهانی جوان ۳۴ ساله در مطب پزشک! +فیلم

دکتر گفت که این حادثه ساعت یک بعد از ظهر دیروز پنجشنبه در کلینیک وی در منطقه بحر الباقر شهر الحسینیه رخ داد، جایی که این مرد همسر خود را برای معاینه پزشکی همراهی کرد، اما پس از حدود هفت دقیقه وارد بیمارستان شد. او توضیح داد که این مرد به نام رشدی احمد ۳۴ ساله است و از هیچ بیماری شکایت یا رنج نمی‌برد و تأکید کرد که علت مرگ وی به دلیل حمله قلبی حاد بوده است.

در ادامه ویدئوی منتشر شده از مرگ این پسر ۳۴ ساله در کنار همسرش را مشاهده می‌کنید:

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها