نجات باورنکردنی مرد جوان از یک تصادف هولناک +فیلم

کد خبر: 1025251

در تصادف کامیون با خودروی سواری در بزرگراه روسیه، مردی جوان به طور معجزه آسایی نجات یافت .

نجات باورنکردنی مرد جوان از یک تصادف هولناک +فیلم

باشگاه خبرنگاران جوان: این روزها، انسان‌ها گاهی آنقدر درگیر روزمرگی‌ها و مشکلات زندگی خود می‌شوند که از یاد خدا غافل می‌شوند و قدرت او را فراموش می‌کنند. فکر می‌کنند که همه‌ی کار‌ها با خواست و اراده خودشان انجام می‌شود و خداوند در این اتفاقات نقشی ندارد.

شاید خیلی از ما این جمله معروف را شنیده‌ایم که می‌گوید: «اگر همه‌ی دنیا بخواهند اتفاقی بیفتد، ولی خدا نخواهد، این اتفاق نمی‌افتد و اگر همه‌ی دنیا بخواهند اتفاقی نیفتد، ولی خداوند بخواهد، این اتفاق صورت می‌گیرد.»

امروز صفحه‌ی خبرگزاری ارم نیوز در اینستاگرام ویدئویی در پیج خود منتشر کرد. در این ویدئو که مربوط به یکی از اتوبان‌های روسیه است، یک اتومبیل که با سرعت بالا در حال حرکت است دچار نقص فنی شده و ناگهان سرعت آن به شدت کاهش می‌یابد. در این حین کامیونی که با سرعت بالا پشت سر او در حال حرکت است، به شدت با این ماشین برخورد می‌کند. صحنه جالب توجه این تصادف زمان برخورد کامیون با ماشین است که راننده ماشین سواری از خودروی خود به بیرون پرت می‌شود و ماشین اون تماما به زیر کامیون می‌رود؛ در حالی که این شخص حتی یک خراش کوچک هم برنداشت. اینجاست که به مفهوم این جمله بیشتر پی می‌بریم که می‌گوید: «گر نگهدار من آن است که من می‌دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.»

در ادامه ویدئوی این تصادف وحشتناک را مشاهده می‌کنید:

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها