اقدام غیراخلاقی اتومبیل سوار در مسابقه! +فیلم

کد خبر: 1025470

اقدام غیراخلاقی اتومبیل سوار ایتالیایی در مسابقات اتومبیل رانی جهان احتمال محرومیت همیشگی او از شرکت در مسابقات اتومبیل رانی را به همراه خواهد داشت.

اقدام غیراخلاقی اتومبیل سوار در مسابقه! +فیلم

باشگاه خبرنگاران جوان: ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام غیراخلاقی یک اتومبیل سوار ایتالیایی را در فینال مسابقات جهان اتومبیل سواری به تصویر می‌کشد. «لوکا کوربِری» در حالی که کنار پیست اتومبیل رانی ایستاده بود اقدام به پرتاب یک شی ( سپر اتومبیل) در مقابل اتومبیل رقیب خود کرد.

ویدئویی که از پخش زنده این مسابقات منتشر شده است لحظه‌ای را که کوربری دست به این اقدام ناجوانمردانه می‌زند نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که اتومبیل سواران در حال رقابت در فینال مسابقات اتومبیل رانی هستند کوربری برای لحظه‌ای کنترل ذهن خود را از دست داده و این شی را به داخل پیست و در مقابل اتومبیل رقیب خود پرتاب می‌کند. در این ویدئو صدای گزارشگر شنیده می‌شود که با دیدن این اقدام کوربری می‌گوید: «متاسفم، این اقدامی غیرقابل قبول است.»

این اقدام کوربری پس از آن صورت گرفت که این راننده ۲۳ ساله تونی کارت پس از برخورد با خودروی رقیبش «پائولو ایپولیتو» در دور نهم از این مسابقه 25 دوری خارج شده بود. این اتفاق که موجب عصبانیت کوربری شده بود موجب شد تا او به کنار پیست رفته و شیئی را در مقابل اتومبیل ایپولیتو پرتاب کند.

اقدام کوربری با واکنش «جنسون بوتون» راننده انگلیسی تیم مک لارن و قهرمان پیشین فرمول ۱ جهان همراه بود و او با انتشار مطلبی در فضای مجازی این اقدام کوربری را محکوم کرد. جنسون خواستار کنارگذاشتن کوربری از این مسابقات شد.

گفتنی است؛ این اقدام کوربری احتمال محرومیت همیشگی او از شرکت در مسابقات اتومبیل رانی را به همراه خواهد داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها