صمد مرفاوی: برای کمک آمدیم! +فیلم

کد خبر: 1025906

صمد مرفاوی: سمت و پست مهم نیست، برای کمک آمدیم.

صمد مرفاوی: برای کمک آمدیم! +فیلم

ایسنا: مربی استقلال می‌گوید تیم زمان زیادی را از دست داده است و باید با همدلی این زمان از دست رفته را جبران کرد.

صمد مرفاوی، مربی تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین آبی‌پوشان پایتخت در جمع خبرنگاران گفت: ما دیگر نباید فکر گذشته باشیم. در حال حاضر ما اینجا هستیم که بتوانیم شرایط را به نفع تیم برگردانیم و زمان‌هایی را که از دست دادیم، برطرف کنیم. در حال حاضر مدیریت تغییراتی پیدا کرده است و وقتی مدیر عوض می‌شود، تا قراردادها تنظیم شود، مقداری زمان می‌برد اما کار ما به مشکل نخورده و امیدوارم با بازیکنان توانمندی که داریم بتوانیم کارهای خود را جلو ببریم.

او درباره غیبت میلیچ و دیاباته گفت: هنوز مشخص نیست و باشگاه چیزی به ما اعلام نکرده است و امیدوارم آن‌ها به جمع بازیکنان بپیونند. در تیم ما پست و جایگاه مهم نیست. ما باید برای شرایط خوب استقلال همدلی داشته باشیم تا کارهای بزرگ را انجام دهیم.

مرفاوی در پاسخ به این سوال که کار تیم در نقل و انتقالات تمام شده است؟ گفت: خیر. امیدوارم که در آینده بتوانیم نفرات دیگری را جذب کنیم.

مربی استقلال خاطرنشان کرد: هر کاری در اوایل مشکلات خاص خودش را دارد. ما باید به کمک مدیریت و پیشکسوتان این مشکلات را حل کنیم و باید همه دست به دست هم بدهند که بتوانیم این آرامش را به وجود بیاوریم و کارهای خود را جلو ببریم. ما الان نمی‌دانیم میلیچ می‌آید یا خیر. در هر صورت ما برنامه‌های خودمان را داریم و امیدوارم با توجه به زمانی که داریم بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.

او در پاسخ به این سوال که با رفتن میلیچ، محمد نادری جایگزین او خواهد بود؟ گفت:‌ ما نقل و انتقالات خود را نمی‌توانیم عنوان کنیم اما امیدوارم با تصمیم‌های کادر فنی، شرایط خوبی را رقم بزنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها