شیئی عجیب در حیاط خانه این زن پیدا شد +عکس

کد خبر: 1030535

حتی پس از پیدا کردن شمشیر ، هاداوی همچنین در حیاط خود نوک نیزه، فسیل و ابزار سنگی پیدا کرده است. او امیدوار است که یافته ها را در یک موزه محلی به نمایش بگذارد. یکی از اهالی پلیموث که در حیاط خانه خود مشغول حفاری بود چیزی عجیب تر از گنج پیدا کرد :‌ شمشیری برای شمشیربازی از قرن نوزدهم.

جام جم: حتی پس از پیدا کردن شمشیر ، هاداوی همچنین در حیاط خود نوک نیزه، فسیل و ابزار سنگی پیدا کرده است. او امیدوار است که یافته ها را در یک موزه محلی به نمایش بگذارد. یکی از اهالی پلیموث که در حیاط خانه خود مشغول حفاری بود چیزی عجیب تر از گنج پیدا کرد :‌ شمشیری برای شمشیربازی از قرن نوزدهم.

کری هداوی در این باره می‌گوید: "بیل من مدام به فلز می‌خورد. پس از چند بار برخورد با یک فلز این دستگیره را دیدم که یک طرف آن تخت بود و خیلی برایم اهمیتی نداشت اما و وقتی آن را از زمین بیرون آوردم، با خودم گفتم همینه! هاداوی در مورد این کشف با محققان محلی تماس گرفت و پس از این به این نتیجه رسید که کارشناسان معتقدند یک آهنگر که در این منطقه کار می‌کرده است بیش از 150 سال پیش این شمشیر را ساخته است. حتی پس از پیدا کردن شمشیر ، هاداوی همچنین در حیاط خود نوک نیزه، فسیل و ابزار سنگی پیدا کرده است. او امیدوار است که یافته ها را در یک موزه محلی به نمایش بگذارد.

شیئی عجیب در حیاط خانه این زن پیدا شد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت