آدمخواری که ۱۳۵ سال قبل، از حکم اعدام خود فرار کرد! +عکس

کد خبر: 1033695

آدمخواری که اعتراف کرد طی یک سفر کوهنوردی در سال ۱۹۷۴ در کوهستان‌های کلرادو ۵ مرد را خورده است از حکم اعدام خود فرار کرد.

آدمخواری که ۱۳۵ سال قبل، از حکم اعدام خود فرار کرد! +عکس

باشگاه خبرنگاران: آلفرد پکر مردی بود که به دنبال طلا، کوه‌های کلرادو را جست‌وجو می‌کرد. در طول زمستان ۱۸۷۴ پکر با یک گروه ۵ نفره برای یافتن طلا راهی کوهستان شدند. در طول این مسیر حادثه‌ای ناگوار برای آن‌ها اتفاق افتاد و آذوقه‌های این افراد تمام شد و گرفتار برف‌های سنگین کوهستان شدند. این افراد آنقدر گرسنه شدند که به گفته پکر مجبور به کشتن یکدیگر می‌شوند.

آدمخواری که ۱۳۵ سال قبل، از حکم اعدام خود فرار کرد!

پکر پس از اینکه از این سفر به تنهایی بازگشت گفت: آن‌ها در اثر یخ زدگی جان خود را از دست دادند، اما اجساد تکه تکه شده بودند و این توضیح قانع کننده‌ای برای قاضی نبود. پس از سوالات بسیار پکر اعتراف کرد که این افراد را خورده است. حکم دادگاه برای مجازات او اعدام تعیین شد، اما قوانین کلرادو در آن سال برای جرم آدم خواری مجازاتی تعیین نکرده بود به همین خاطر حکم اعدام او لغو شد و به زندان محکوم شد، چندی نگذشت که از زندان فرار کرد و پس از ۹ سال شناسایی به ۴۰ سال زندان محکوم شد، اما قصاص واقعی او انجام نشد و در نهایت در حکمی آزاد شد و در سال ۱۹۰۷ درگذشت. یک قاضی در سال ۱۹۸۰ سعی کرد پس از درگذشت پکر او را عفو کند، اما نتوانست.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها