کودکی که پس از سقوط از طبقه ۱۳ زنده ماند! +فیلم

کد خبر: 1035185

کودک خردسال چینی که پس از سقوط روی حفاظ فلزی بالکن یکی از طبقات در ارتفاع ۳۷ متری فرود آمده بود نجات یافت.

کودکی که پس از سقوط از طبقه ۱۳ زنده ماند! +فیلم

باشگاه خبرنگاران: کودک خردسال چینی که از بالکن طبقه ۱۳ یک ساختمان به پایین سقوط کرده بود با خوش شانسی محض از مرگ گریخت. این کودک که پس از سقوط روی حفاظ ضد سرقت یکی از طبقات پایین فرود آمده بود با هوشیاری یکی از همسایگان نجات یافت.

این همسایه کودک را در ارتفاع ۳۷ متری در حالی که پشت حفاظ آهنی آویزان بود تا رسیدن ماموران آتشنشان نگه داشت. این اتفاق یکشنبه شب ۲۲ نوامبر و در شهر «هِفِئی» مرکز استان آنهویی در شرق چین رخ داد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین در زمان وقوع حادثه این کودک تنها در خانه حضور داشت. بنا به این گزارش، پدر کودک در حالی که پسرش خوابیده بود برای دقایقی خانه را ترک کرده بود. اما این کودک پس از برخاستن از خواب به سمت بالکن رفته و سپس از آنجا به پایین سقوط کرد. خوشبختانه این کودک درست در طبقه پایین و روی حفاظ آهنی فرود آمد.

پدر کودک پس از بازگشت به آپارتمان با صحنه آویزان شدن پسرش از طبقه ۱۲ روبه رو شد. بلافاصله یکی از همسایگان با پلیس تماس گرفت و آتشنشانان نیز برای نجات کودک در محل حادثه حاضر شدند. در ویدئویی که منتشر شده است لحظه نجات کودک توسط ماموران آتشنشان را نشان می‌دهد. در این حادثه به کودک آسیبی وارد نشد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها