پدر خلاقی که در حیاط خانه ترن هوایی ساخت! +فیلم

کد خبر: 1035629

یک پدر خلاق برای سرگرم شدن فرزندش در ایام کرونا ترن هوایی خانگی ساخت.

باشگاه خبرنگاران: بحرانکرونا و عواقب آن مثل قرنطینه و در خانه ماندن باعث شده است که بسیاری از افراد جهان دچار بی‌حوصلگی و افسردگی شوند. در این بین افرادی هستند که در این ایام بیکار ننشسته‌اند و سعی می‌کنند که کوشا و فعال باشند. این افراد با ایجاد سرگرمی و نشاط در محیط خانه سعی کردند که بر این روز‌های سخت غلبه کنند. عده‌ای بازی‌های جدید اختراع کردند و با خانواده خود در منزل این بازی‌ها را انجام می‌دهند. در این بین خلاقیت یک پدر باعث حیرت همگان شد.

یک پدر خلاق هر روز از فرزند خود می‌شنید که می‌خواهد به شهربازی برود و سوار ترن‌هوایی شود، ولی به خاطر شرایط بیماری کرونا و قرنطینه، این پدر نمی‌توانست فرزند خود را به شهربازی ببرد. همین امر باعث شد که خلاقیت این مرد شکوفا شود و فکری به ذهنش خطور کند. این مرد تصمیم گرفت حالا که نمی‌تواند به شهربازی برود، شهربازی را به خانه خود بیاورد!

او همانطور که در انباری خانه خود دنبال وسیله‌ای می‌گشت، با چند قرقره و یک جعبه مواجه شد. در همین لحظه بود که فکر ساختن ترن‌هوایی در خانه به سرش زد. او با استفاده از وسایلی که در خانه داشت و تهیه وسایل مورد نظر دیگر از بیرون منزل توانست یک ترن‌هوایی خانگی بسازد. پسر وی گفت: پدر من بهترین پدر دنیا است. او همواره برای شادی و آرامش من تلاش می‌کند. من این ترن‌هوایی را با ارزشمندترین وسایل دنیا عوض نمی‌کنم. پدر من لایق دریافت جایزه بهترین پدر سال است.

در ادامه ویدئوی مربوط به این پدر خلاق را مشاهده می‌کنید:

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت