اقدام انسان‌دوستانه مامور پلیس جهانی شد +عکس و فیلم

کد خبر: 1036516

مامور پلیس با عمل انسان دوستانه خود در روز بارانی مورد تمجید کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوان: اقدام انسان‌دوستانه یک مامور پلیس چین تحسین کاربران را برانگیخت. این مامور پلیس که هویتش «تان جیان پنگ» اعلام شده به مرد سالخورده ۹۸ ساله‌ای که قصد عبور از یک چهارراه شلوغ را داشت کمک کرد.

ویدئویی که منتشر شده است نشان می‌دهد این مامور پلیس پس از متوقف کردن تعدادی از خودرو‌های عبوری با سپر قرار دادن بدنش در برابر خودرو‌ها به این مرد سالخورده در عبور از خیابان کمک می‌کند.

او در حین عبور دادن پیرمرد از چهارراه با دادن علامت از سایر خودرو‌ها نیز می‌خواهد تا توقف کنند. این صحنه زیبا ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه در یک روز بارانی و در یکی از چهارراه‌های «ژیلینگ» واقع در استان هبئی چین رقم خورد. مامور جیان پنگ در یکی از صحنه‌های این ویدئو حتی آب بارانی را که روی سر این مرد سالخورده ریخته با دستش پاک می‌کند.

این ویدئو پس از انتشار در تاریخ ۲۵ نوامبر در شبکه‌ اجتماعی تیک توک تبدیل به ویدئویی داغ شد و مورد توجه کاربران قرار گرفت. بسیاری از کاربران اقدام انسان‌دوستانه این مامور پلیس را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «درود بر مامور تان جیان پنگ. به احترام او کلاه از سر برمی دارم و از جایم بلند می‌شوم.»

عمل انسان دوستانه مامور پلیس مورد تمجید فضای مجازی قرار گرفت

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت