اعتماد به «Google Maps» نوجوان روسی را به کام مرگ کشاند +تصاویر

کد خبر: 1040422

نوجوان روسی که سعی داشت با استفاده از نقشه گوگل سریعا به مقصد خود برسد در نهایت به جایی رسید که از شدت سرما جان خود را از دست داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: یک نوجوان روسی به نام «سرگئی اوستینوف» سعی کرد با استفاده از برنامه هوشمند «Google Maps» به سرعت به مقصد برسد، اما در نهایت جان خود را از دست داد. این جوان ۱۸ ساله و دوستش در جاده‌ای حرکت می‌کردند که از شرق دور روسیه عبور می‌کرد که یکی از سردترین مناطق جهان است و دمای هوا به ۷۱- درجه سانتیگراد می‌رسد.

وقتی او با درخت تصادف کرد و ماشین آسیب دید، می‌خواست سریعترین راه رسیدن به مقصد را با ماشین خود که نزدیک به خرابی بود، پیدا کند برای همین تصمیم گرفت از برنامه نقشه‌های گوگل کمک بگیرد تا راهی جایگزین به او نشان دهد.

از شانس بد این جوان به راهی راهنمایی شد که از دهه ۱۹۷۰ پر از یخ شده بود و کسی از آنجا عبور نمی‌کرد و همین امر آن‌ها را در هوای غیر قابل تحمل گرفتار کرد. این دو جوان برای زنده ماندن لاستیک اضافی موجود در ماشین را برای گرم نگه داشتن خود آتش زدند، اما کمیته تحقیقات پلیس اعلام کرد که موج سرما در این محدوده بسیار بیشتر بوده است و سرگئی جوان نتوانست جان خود را نجات دهد و از شدت سرما یخ زد و مرد.

بر اساس گزارش ها، این دو جوان اندکی قبل از مرگ با خانواده‌های خود تماس گرفتند و هنگامی از آن‌ها کمک گرفتند که سرگئی جان باخته بود و دیگری در وضعیت سلامتی وخیمی قرار داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت