رؤیت شیء درخشان عجیب در آسمان چین! +فیلم

کد خبر: 1041090

رؤیت یک شیء درخشان در آسمان چین موجب حیرت مردم محلی شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: یوفو یا همان «شیء پرنده ناشناس»، شاید کمتر کسی در دنیا پیدا شود که این نام را نشنیده باشد. تاکنون تصاویر مختلفی از آن‌ها در سراسر جهان توسط شهروندان عادی تهیه شده است، اما هیچ کس منشأ دقیق آن‌ها را نمی‌داند.

در حالی که برخی این اشیاء پرنده را تکنولوژی پیشرفته برخی کشور‌های جهان قلمداد می‌کنند، اما برخی ماهیت آن‌ها را فرازمینی و متعلق به موجودات فضایی می‌دانند. این اشیاء پرنده هر چه که باشند، اما تاکنون کسی نتوانسته روی زمین نشانه‌ای از آن‌ها بیابد و شاید در آینده‌ای نزدیک سرانجام جهانیان منشاء این سفینه‌های درخشان در آسمان را دریابند.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رؤیت یک شیء نورانی عجیب را در آسمان کشور چین به تصویر می‌کشد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین این شیء نورانی در حالی که بسیار درخشان بود در منطقه‌ای در جنوب چین سقوط کرد. ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است حرکت سریع این شیء نورانی را بر فراز کوهستانی در یک منطقه مسکونی نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این شیء نورانی پس کاهش ارتفاع در پشت کوه ناپدید می‌شود.

هنوز مشخص نیست آیا این شیء نورانی یک شهاب سنگ بوده است. ویدئو‌های متعدد منتشر شده در فضای مجازی کشور چین همچنین حکایت از رؤیت این شیء درخشان در منطقه «نانگ کیان» واقع در استان کینگ‌های در شمال غربی چین دارد. بنا به گفته ساکنان محلی این شیء درخشان در ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه در آسمان این منطقه دیده شد. آن‌ها همچنین از وقوع انفجاری مهیب خبر دادند.

گفتنی است؛ هنوز مقامات محلی در چین به این پدیده آسمانی واکنش نشان نداده اند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت