سرقت عجیب مسلحانه محموله مواد غذایی در تهران +عکس

کد خبر: 1044242

سارقان مسلح در نقش مامور و با تهدید اسلحه اقدام به ربودن محموله مواد غذایی در جنوب تهران کردند.

رکنا: دزدان مسلح در جنوب تهران جلوی راه موتور سه چرخه را گرفتند و در نقش مامور اقدام به سرقت محموله مواد غذایی کردند.

سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری" معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: 20 آذر ماه امسال پرونده با موضوع سرقت مسلحانه محموله از کلانتری 152 خانی آباد به اداره یکم پلیس آگاهی تهران گزارش شد که کارآگاهان در ابتدا شاکی پرونده را که مرد جوانی بود هدف تحقیق قرار دادند.

سرقت مسلحانه مواد غذایی در تهران

وی عنوان کرد: مرد جوان در تحقیقات کارآگاهان عنوان داشت که ساعت 15:30 دقیقه 17 آذر ماه با موتور سیکلت سه چرخه باری درحال حمل محموله مواد غذایی بودم که در نزدیکی بلوار آیت اله سعیدی 3 جوان سوار بر خودروی پراید سفید رنگ تحت عنوان ماموران پلیس آگاهی جلوی راهم را گرفتند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران افزود: 3 مرد مامور نما به بهانه اینکه محموله موتور سه چرخ قاچاق است دستبند فلزی به دستم زدند و حتی با تهدید اسلحه کلت کمری مرا سوار بر خودرویشان کرده و یکی از آنها پشت موتور سه چرخ نشسته و مرا به یک محل خلوت بردند و با انتقال محموله غذایی به خودرویشان مرا رها کرده و عنوان داشتند برای پیگیری ماجرا به اداره پلیس آگاهی تهران مراجعه کنم اما در ادامه با حضور در اداره پلیس متوجه سرقت محموله ام از سوی 3 مرد مسلح شدم.

این مقام انتظامی اظهار کرد: کارآگاهان در تحقیقات میدانی موفق به شناسایی سارقان شده و در ادامه مشخص شد دزدان به این شیوه 2 سرقت مسلحانه دیگر را در نقش مامور پلیس انجام داده اند. دستگیری سارقان مسلح در تهران

وی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی شماره پلاک خودروی متهمان شناسایی شد، اضافه کرد: با شناسایی مالک خودرو، با هماهنگی های قضائی وی در عملیاتی ضربتی دستگیر و به 5 فقره سرقت مسلحانه با همدستی 3 تن از دوستانش اعتراف کرد.

سرهنگ نثاری ابراز داشت: ماموران در ادامه 3 متهم دیگر را که در یک انبار در منطقه یافت آباد پنهان شده بودند، دستگیر و در بررسی های بیشتر اموال سرقتی و محموله قاچاق بلبرینگ از مخفیگاه آنها به دست آمد.

سرهنگ نثاری در پایان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کرده اند، گفت: سارقان مسلح برای تحقیقات بیشتر و شناسایی دیگر جرائم احتمالی شان در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران قرار دارند

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت