زن استرالیایی از زندگی حیوان عجیب در خانه اش شوکه شد! +عکس

کد خبر: 1044347

همزیستی یک زن استرالیایی با حیوانی عجیب در زیر سقف خانه اش به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.

باشگاه خبرنگاران: تصاویری که همزیستی زن استرالیایی با یک صاریغ را نشان می‌دهد به تصاویری داغ و خبرساز در فضای مجازی تبدیل شده است. «صابرینا راوِن»، که یک طراح چای و اهل شهر بریزن در ایالت کوئینزلند است با این صاریغ که در آپارتمان او در طبقه زیرین و والدینش در طبقه بالا لانه ساخته، زندگی می‌کند.

حیوان خانگی عجیب در خانه زن استرالیایی! +عکس

این صاریغ که نامش «فلوف» است طی یکسال گذشته با جویدن سقف، گودالی در حمام ایجاد کرده است. او اغلب وارد این گودال شده و در آن مخفی می‌شود. خانم راون از این صاریغ به عنوان حیوان خانگی مراقبت می‌کند. او به تازگی تصویری از این حیوان خانگی عجیب خود تهیه و در فیسبوک منتشر کرد که مورد توجه کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفت و تاکنون بیش از ۲۷ هزار لایک دریافت کرده است.

او در مورد حیوان خانگی خود گفت: «فلوف به خوبی اهلی شده و به زندگی در خانه من عادت کرده است. او بسیار بامزه و ساکت است. این حیوان یک جای خواب برای خودش ساخته و حالا من یک دوست خوب پیدا کرده‌ام.»

گفتنی است؛ دوستی و همزیستی این زن استرالیایی با این صاریغ در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش همزیستی یک زوج تگزاسی با بوفالوی غول پیکر خبرساز شده بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت