بازجویی از وزیر ارتباطات به دلیل اتهامات متعدد

کد خبر: 1046744

دادستان کل کشور: احضار برخی از مسئولان به دادسرای عمومی و انقلاب تهران، پیرو بعضی از گزارشات درباره تخلفاتی بوده که از قبل داشتیم.

تسنیم: دادستان کل کشور با اشاره به علت احضار وزیر ارتباطات و شایعات مطرح‌شده درباره آن، نسبت به نحوه انعکاس این موضوع و بی انصافی در این زمینه انتقاد کرد و گفت: اتهامات متعددی متوجه وزیر ارتباطات بوده است.

حجت‌الاسلام محمد جعفری منتظری در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد احضار برخی از مسئولان به دادسرای عمومی و انقلاب تهران اظهار داشت: این احضارها پیرو برخی از گزارش‌ها بود نسبت به تخلف‌ها صورت گرفته بوده است.

وی بیان کرد: طبق قانون وزیر ارتباطات به دلیل پاره‌ای توضیحات در خصوص مسائل مختلف و شکایاتی که از بخش‌های مختلف شد و به دادسرای تهران ارجاع شده بود؛ به دادسرا احضار شد که البته در این زمینه شاید کمی بی‌انصافی شده باشد و بی‌انصافی در انعکاس موضوع این است که تصور بر این بود که اتهام وزیر ارتباطات تنها نبستن اینستاگرام بوده و همین موضوع در فضای مجازی پررنگ شد؛ درحالی‌که اتهامات متعددی متوجه وزیر ارتباطات بود.

دادستان کل کشور افزود: البته احتمال دارد که درمجموع رسیدگی‌ها در دادسرا منتهی به قرار منع تعقیب وزیر ارتباطات شود.

منتظری بیان کرد: هر فردی که در مظان اتهام قرار گیرد باید پاسخگو باشد و در نامه‌ای کتبی نیز به ایشان تأکید شده بود که بخش‌های مضر را ببندند؛ اما متأسفانه این کار انجام نشد.

وی در مورد کاهش قرار بازداشت‌ها نیز گفت: این امر خواسته رهبر معظم انقلاب است و تمام تلاش خود را می‌کنیم که این امر عملی شود.

دادستان کل کشور بیان کرد: بازداشت‌ها در برخی مواقع شاید به صلاح فرد نباشد؛ بنابراین باید در این‌گونه موارد خاص قرارهایی غیر از بازداشت صادر شود.

منتظری با تأکید بر اینکه دستگاه قضا مجری عدالت است گفت: هدف احقاق حق‌وحقوق مردم است و باید سعی شود رضایت مردم جلب شود.

وی اظهار کرد: سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده‌های قضائی نیز در دستور کار قرار دارد.

تسنیم: دادستان کل کشور: احضار برخی از مسئولان به دادسرای عمومی و انقلاب تهران، پیرو بعضی از گزارشات درباره تخلفاتی بوده که از قبل داشتیم. بازجویی از وزیر ارتباطات به‌دلیل اتهامات متعدد وی بوده است و نه فقط برای موضوع اینستاگرام.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت