آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند

کد خبر: 1046829

پزشک معالج میناوند درباره آخرین وضعیت وی، نکاتی را بیان کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: امیر حسین لطفی پزشک معالج مهرداد میناوند در رابطه با آخرین وضعیت جسمانی پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که به بیماری کرونا مبتلا شده است، بیان کرد: وضعیت میناوند فعلاً در شرایط خوبی دارد.

او افزود: وضعیت میناوند در هنگام مراجعه به بیمارستان بسیار خطرناک بود و در شرایط بسیار سخت به بیمارستان مراجعه کرد و تنگی نفس زیادی داشت.

لطفی ادامه داد: همانند بیماران دیگر برای مهرداد میناوند نیز اقدامات درمانی بسیار خوبی تاکنون انجام شده است. شرایط میناوند در صبح پنجشنبه بسیار وخیم بود و کار به جایی رسید که او به سختی نفس می کشید و اکسیژن خون او به کمترین حالت ممکن رسیده بود. ما در اولین اقدام، کارهای مربوطه را انجام دادیم و ریه‌های این پیشکسوت فوتبال کشورمان را شستشو کردیم و خوشبختانه سطح اکسیژن خون او پس از اقداماتی که انجام دادیم بالا آمد و اکنون بین ۸۰ تا ۹۰ است و فعلاً او در شرایط خوبی قرار دارد.

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند از زبان پزشکان معالجش مسعود مردانی و امیرحسین لطفی پزشکان معالج مهرداد میناوند در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال ۱۲۰ در خصوص آخرین وضعیت جسمانی این پیشکسوت فوتبال توضیحاتی را ارائه دادند.

مسعود مردانی، فوق تخصص بیماری‌های عفونی و امیرحسین لطفی پزشک معالج مهرداد میناوند در گفت‌وگوی تلفنی که با برنامه فوتبال ۱۲۰ مورخ دوم بهمن ۹۹، داشتند در خصوص آخرین وضعیت جسمانی این ملی پوش سابق فوتبال و تیم پرسپولیس صحبت کردند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت