کار نظامیان صهیونیست به گاودزدی از لبنانی‌ها کشیده! +فیلم

کد خبر: 1047296

رسانه‌های لبنان یکشنبه گزارش دادند که نیرو‌های ارتش رژیم‌صهیونیستی چند رأس گاو متعلق به کشاورزان و دامداران لبنانی را در مرز ربوده‌اند.

خبرگزاری فارس: رسانه‌های لبنان یکشنبه گزارش دادند که نیرو‌های ارتش رژیم صهیونیستی چند رأس گاو متعلق به کشاورزان و دامداران لبنانی را در مرز ربودهاند.

بر اساس این گزارش‌ها، یک گروه ۱۵ الی ۲۵ نفره از نظامیان رژیم صهیونیستی صبح یکشنبه درب تعبیه شده در نزدیک رود «الوزانی» را باز کرده و اقدام به بررسی و پاکسازی منطقه می‌کنند و حین بازگشت هفت گاو را می‌ربایند.

خبرگزاری رسمی لبنان گزارش داد که نظامیان اسرائیلی برای گاو‌ها در مکان مورد نظر کمین کرده بودند و آن‌ها را به داخل اراضی اشغالی فلسطین منتقل کرده‌اند.

پیشتر نیز رسانه‌های فلسطینی گزارش‌هایی از بوده شدن بز‌های کشاورزان لبنانی در مرز با فلسطین اشغالی خبر داده بودند. دیروز نیز یک دامدار لبنانی موفق به فرار از دست نظامیان صهیونیستی شده بود.

ماه‌های گذشته نیز ورود یک پسر بچه لبنانی به نام حسین شرتونی به منطقه حائل در مرز فلسطین اشغالی که به دنبال مرغ خود بود، به سوژه رسانه‌ای لبنان تبدیل شد. نظامیان صهیونیست برای ممانعت از ورود او به مرز، اقدام به تیراندازی کرده بودند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت