وضعیت پایتخت در چهارشنبه آخر سال خوب نیست!

کد خبر: 1056746

فرمانده انتظامی تهران:تا این لحظه ۲۵ مورد انفجار و تخریب و ۲۲ مصدوم و ۴ قطع عضو داشته‌ایم و چشم و صورت پنج نفر نیز آسیب دیده است.

فرمانده انتظامی تهران:تا این لحظه ۲۵ مورد انفجار و تخریب و ۲۲ مصدوم و ۴ قطع عضو داشته‌ایم و چشم و صورت پنج نفر نیز آسیب دیده است.

وضعیت حوادث در شب چهارشنبه آخر امسال نسبت به سال گذشته خوب نیست اما نسبت به سال‌های گذشته بهتر است.

هنجارشکنان در این شب بازداشت شده و در ایام نوروز در بازداشت می‌مانند همچنین خودروی افراد هنجارشکن نیز در این شب توقیف شده و تا پایان تعطیلات نوروزی در توقیف می‌ماند.

 

 بالغ بر ۲۵ مورد انفجار و تخریب در شب چهارشنبه آخر سال ۹۹/ پلیس تهران: وضعیت خوب نیست!

رئیس پلیس تهران با بیان اینکه تا به این لحظه بالغ بر ۲۵ مورد انفجار و تخریب مربوط به حوادث شب چهارشنبه آخر سال در تهران روی داده است،گفت: وضعیت حوادث در شب چهارشنبه آخر امسال نسبت به سال گذشته خوب نیست.

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین رحیمی در گفت‌وگوی خبری درباره آخرین وضعیت تهران در شب چهارشنبه آخر سال، اظهار کرد: همکاران بنده در حال حاضر حضور گسترده‌ای در نقاط مختلف شهر تهران دارند و استقرار ما در نقاط مختلف تهران از ساعت 15 امروز آغاز شده است.

رئیس پلیس تهران افزود: متأسفانه تا به این لحظه گزارشات خوب نیست؛ بالغ بر 25 مورد انفجار، تخریب و... داشتیم که بر اثر آن 22 نفر مصدوم شدند.

وی تصریح کرد: از این 22 نفر، چهار نفر قطع عضو شدند و چشم و صورت پنج نفر نیز آسیب دیده است.

این مقام ارشد انتظامی متذکر شد: در میادین و خیابان اصلی کمتر مشکل داریم و بیشتر اتفاقات مربوط به شب چهارشبه آخر سال در خیابانهای فرعی و کوچه‌ها روی داده است.

رحیمی با بیان اینکه رفته رفته از ترافیک نیز کاسته شده، گفت: وضعیت حوادث در شب چهارشنبه آخر امسال نسبت به سال گذشته خوب نیست اما نسبت به سالهای گذشته بهتر است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن هشدار و تذکر جدی به مخلان نظم و امنیت عمومی در شب چهارشنبه آخر سال، بیان کرد: هنجارشکنان در این شب بازداشت شده و در ایام نوروز در بازداشت می‌مانند همچنین خودروی افراد هنجارشکن نیز در این شب توقیف شده و تا پایان تعطیلات نوروزی در توقیف می‌ماند.

 

حجم ویدیو: 2.08M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت