برگزاری رزمایش جنگ الکترونیک ارتش در اصفهان

کد خبر: 1182629

آخرین دستاورد‌ها و توانمندی‌های رزمی یگان‌های واکنش سریع و سامانه‌های جنگال ارتش در رزمایش جنگ الکترونیک سپر حافظان ولایت ۱۴۰۱ در منطقه عمومی اصفهان آزمایش شد.

برگزاری رزمایش جنگ الکترونیک ارتش در اصفهان

صدا و سیما/ آخرین دستاورد‌ها و توانمندی‌های رزمی یگان‌های واکنش سریع و سامانه‌های جنگال ارتش در رزمایش جنگ الکترونیک سپر حافظان ولایت ۱۴۰۱ در منطقه عمومی اصفهان آزمایش شد.

 عملیات شناسایی ، اختلال و فریب الکترونیک و راداری ، پایش الکترونیک و سایبری سامانه های راداری و مخابراتی با استفاده از پهپاد ، بالگرد و هواپیما و انهدام رادار با استفاده از پهپاد در این رزمایش تخصصی اجرا شد.

شناسایی و شنود ماهواره ای ، دفاع نقطه ای و لیزری دربرابر ریز پرنده ها ، اخلال راداری هواپایه براساس عملیات هماهنگ هواپیما و پهپادهای مجهز به سامانه های راداری  تیام و فاطِـر،کشف محل سایت راداری و شبکه های ارتباطی با استفاده از ریز پرنده ها ، از دیگر راهکنش های اجرا شده در رزمایش جنگ الکترونیک ارتش بود. در رزمایش جنگ الکترونیک سپر حافظان ولایت 1401 ارتش همچنین نخستین بار سلاح لیزری  ضد پهپاد نیز با موفقیت آزمایش شد.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به عملکرد موفق یگان ها و سامانه ها در این رزمایش گفت: هماهنگی عملیاتی و جلوگیری از کشف و رصد اطلاعات از مهم ترین دستاوردهای این رزمایش بود.

 

حجم ویدیو: 4.62M | مدت زمان ویدیو: 00:03:00 دانلود ویدیو
۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها