خبر خوش برای کارمندان / تغییر جدید در ساعت کاری / پنجشنبه ها تعطیل شد

کد خبر: 1185058

طبق لایحه‌ای که در حال تنظیم است، ساعت کاری در سراسر کشور از ساعت ۸ تا ۱۴:۳۰ خواهد بود و پنجشنبه و جمعه برای کارکنان تعطیل خواهد بود.

خبر خوش برای کارمندان / تغییر جدید در ساعت کاری / پنجشنبه ها تعطیل شد

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: با توجه به اینکه مدارس پنجشنبه‌‌ها تعطیل است، برای تحکیم خانواده دو روز پایانی هفته برای تمامی کارکنان تعطیل خواهد بود. جمع‌بندی ما این است که با این کار بهره ‌وری ما افزایش پیدا خواهد داشت.

 میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خبر خوشی برای مردم خصوصاً بزرگواران در شهرستان‌ها داریم؛ اصلاحیه ماده ۸۷ قانون خدمات کشوری را پیشنهاد دادیم. براساس این اصلاحیه روزهای پنجشنبه کارمندان دولت باید در محل کار حضور می‌داشتند، قرار بر این شد که مانند تهران روزهای کاری پنج روز باشد و ساعات کاری از ۸ باشد.

وی افزود: همینطور با توجه به اینکه مدارس پنجشنبه‌‌ها تعطیل است، برای تحکیم خانواده دو روز پایانی هفته برای تمامی کارکنان تعطیل خواهد بود. جمع‌بندی ما این است که با این کار بهره ‌وری ما افزایش پیدا خواهد داشت.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور یادآور شد: مجموعه‌هایی که خدمات مستمر باید بدهند، مانند بیمارستان‌ها و بهزیستی‌ها و بانک‌ها و اماکن ورزشی و‌ واحدهای نظامی هفت روز هفته خدمات ارائه می‌کنند و قانون مانند سابق است. این اصلاحیه به عنوان یک لایحه در مجلس تصویب و در نهایت اجرا می‌شود.

وی درباره تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی نیز گفت: همکاری مشترکی بین ما و کمیسیون اجتماعی مجلس وجود دارد. ملاحظاتی وجود دارد پس از آن طرح قابل بررسی خواهد بود./ ایلنا

حجم ویدیو: 2.41M | مدت زمان ویدیو: 00:01:25 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها