رهبر انقلاب: روی محصول‌تان با خط فارسی بنویسید: ساخت ایران

کد خبر: 1201992

باید با رقابت‌پذیر کردن محصولات ایرانی، اثر تحریم را از بین ببریم / روی محصول‌تان با خط فارسی بنویسید: ساخت ایران رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار کارآفرینان، تولیدکنندگان و دانش بنیان‌ها: 🔹طبیعت کالای ایرانی بخصوص در بخشهای طبیعی و اینها طبیعت بهترین و برترین است؛ هم از لحاظ کمّیت هم از لحاظ کیفیت خوب است. 🔹در دنیا باید کاری کنیم که بخصوص در بخش صادرات رقابت‌پذیر بشود یعنی هم کیفیت محصول نهایی را بالا ببریم و هم قیمت تمام شده را کاهش بدهیم این از جمله کارهای خیلی واجب است. 🔹یعنی واقعاً اگر چنانچه ما محصول‌مان را رقابت‌پذیر کنیم یعنی هم کیفیت برود بالا هم قیمت بیاید پایین تحریم دیگر اثر نمی‌کند. 🔹باید کاری کنید که نتوانند مجبورتان کنند که محصول‌تان را به نام کشور دیگری ببرید. نه، به نام ایران، ساخت ایران؛ بنویسید ساخت ایران. made in iran هم ننویسید. 🔹بنویسید ساخت ایران. با خط فارسی. ببرید در خارج، مجبور بشوند بخرند برای خاطر اینکه کیفیتش خوب است و قیمتش پایین است. 🔹الان این اتفاق در مواردی می‌افتد، من اطلاع دارم.

رهبر انقلاب: روی محصول‌تان با خط فارسی بنویسید: ساخت ایران

رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار کارآفرینان، تولیدکنندگان و دانش بنیان‌ها:طبیعت کالای ایرانی بخصوص در بخشهای طبیعی و اینها طبیعت بهترین و برترین است؛ هم از لحاظ کمّیت هم از لحاظ کیفیت خوب است.

در دنیا باید کاری کنیم که بخصوص در بخش صادرات رقابت‌پذیر بشود یعنی هم کیفیت محصول نهایی را بالا ببریم و هم قیمت تمام شده را کاهش بدهیم این از جمله کارهای خیلی واجب است.

یعنی واقعاً اگر چنانچه ما محصول‌مان را رقابت‌پذیر کنیم یعنی هم کیفیت برود بالا هم قیمت بیاید پایین تحریم دیگر اثر نمی‌کند.

باید کاری کنید که نتوانند مجبورتان کنند که محصول‌تان را به نام کشور دیگری ببرید. نه، به نام ایران، ساخت ایران؛ بنویسید ساخت ایران. made in iran هم ننویسید.

بنویسید ساخت ایران. با خط فارسی. ببرید در خارج، مجبور بشوند بخرند برای خاطر اینکه کیفیتش خوب است و قیمتش پایین است.

الان این اتفاق در مواردی می‌افتد، من اطلاع دارم.

 

حجم ویدیو: 4.69M | مدت زمان ویدیو: 00:02:28 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها