حریق گسترده در بازار آزادی اصفهان + فیلم

کد خبر: 1206200

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از حریق گسترده در بازار آزادی اصفهان خبر داد.

 حریق گسترده در بازار آزادی اصفهان + فیلم

فرهاد کاوه آهنگران در خصوص حریق گسترده در بازار آزادی اصفهان، اظهار داشت: ساعت 16 و 5 دقیقه امروز یکم اسفندماه سال 1401 توسط تماس شهروندان با سامانه 125 آتش‌نشانی اصفهان حریق پاساژ آزادی اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله 8 ایستگاه و در ادامه 10 ایستگاه در موقعیت حاضر شدند و از گسترش حریق جلوگیری کردند و هم‌اکنون در حال تخلیه دود و اطفای حریق هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، گفت: امیدوارم که خسارت مالی زیادی وارد نشده باشد و خوشبختانه خسارت جانی تا این لحظه گزارش نشده است و غیر از چند مورد دودگرفتگی که برای آتش‌نشانان و مردم اتفاق افتاده است.

در حال ایمن‌سازی محل هستیم

منصور شیشه‌فروش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در این زمینه، ابراز کرد: بعدازظهر امروز پس از حادثه آتش‌سوزی بلافاصله تیم‌های آتش‌نشانی، اورژانس و پلیس راهنمایی و رانندگی به محل اعزام شدند و حلقه ترافیکی ایجاد شد، البته ازدحام جمعیت وجود داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، ادامه داد:  طبقه زیرزمین این پاساژ دچار حریق شده است. در زمان حاضر حریق کنترل شده است و ایستگاه‌های آتش‌نشانی از ایستگاه‌های مختلف اعزام شدند.

وی گفت: این حادثه 11 مصدوم داشت که دودزده شدند که 2 نفر از آنها به بیمارستان امام موسی کاظم(ع) منتقل و بقیه سرپایی مداوا شدند.

شیشه‌فروش با بیان اینکه "در زمان حاضر ایمن‌سازی محل در حال انجام است"، خاطرنشان کرد: دود شدید در محل وجود دارد و قرار است تیم تخصصی از آتش‌نشانی و حوزه ایمنی علت را بررسی و علت‌یابی کنند./تسنیم

حجم ویدیو: 4.72M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها