ماجرای صورت خون‌آلود دختر دانش‌آموز اصفهانی چه بود؟ +فیلم

کد خبر: 1206707

حواشی اختلاف دو دانش آموز دبستانی به فضای مجازی کشیده شد.

ماجرای صورت خون‌آلود دختر دانش‌آموز اصفهانی چه بود؟ +فیلم

 دادستان اصفهان گفت: این موضوع هیچ ارتباطی با حجاب و کشف حجاب نداشته و مطالب منتشر شده در فضای مجازی حقیقت ندارد.

در پی انتشار تصاویر دانش‌آموز دختری که مورد ضرب و شتم واقع شده بود، شایعاتی پیرامون دلایل این اتفاق در فضای مجازی عنوان شد که براساس تحقیقات قضایی صورت گرفته حقیقت ندارد.

جلال سلمانی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به شایعات منتشر شده در فضای مجازی پیرامون ضرب و شتم یک دانش‌آموز دختر دبستانی اظهار داشت: مطابق تحقیقات اولیه توسط آموزش و پرورش، آنچه در فضای مجازی منتشر شده واقعیت ندارد و موضوع صرفا یک اختلاف بین دو دانش‌آموز بوده که به والدین آنها کشیده شده است.این موضوع در خارج از مدرسه رخ داده است و ما پیگیر آن هستیم تا ابعاد کامل مسئله مشخص شود.

پرونده مربوط به ضرب و جرح دختر دبستانی تشکیل شده است

سیدمحمد موسویان نیز در جمع خبرنگاران با اشاره به این موضوع اظهار داشت: آنچه در فضای مجازی منتشر شده است منطبق بر واقعیت نیست.

دادستان کل استان اصفهان عنوان کرد: مطابق بررسی و تحقیقات اولیه در پرونده قضایی، آنچه تا کنون مسلم است اختلاف بین دو دختربچه بوده که منجر به ورود والدین آنها و ضرب و جرح یکی از دانش‌آموزان شده است.

وی با بیان اینکه پرونده مربوط به این مسئله شکل گرفته و درحال بررسی است، تصریح کرد: این موضوع هیچ ارتباطی با حجاب و کشف حجاب نداشته و مطالب منتشر شده در فضای مجازی مطابق بر واقعیت و محتویات پرونده نیست. تحقیقات از فردی که دانش‌آموز را مورد ضرب و جرح قرار داده انجام شده است و این فرد تحت قرار کفالت آزاد است.

وی با اشاره به مکان رخ دادن این اتفاق بیان کرد: طی تحقیقات به عمل آمده مشخص شده که این اتفاق در خارج از مدرسه و پس از زمان تعطیلی آن رخ داده و متاسفانه با ورود اولیا، این مسئله به ضرب و جرح کشیده شده است./تسنیم

حجم ویدیو: 5.86M | مدت زمان ویدیو: 00:01:48 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها