فیلم: تجلیل از قهرمان حادثه تروریستی شاهچراغ در مجلس

کد خبر: 1239668

نمایندگان مجلس در ابتدای جلسه علنی امروز خود از فرزاد بادپا، قهرمان رشید و شجاع حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ در صحن مجلس شورای اسلامی تقدیر کردند.

فیلم: تجلیل از قهرمان حادثه تروریستی شاهچراغ در مجلس

 در نشست امروز، دکتر قالیباف رئیس قوه مقننه به همراه نمایندگان مردم در مجلس از فرزاد بادپا خادم حرم شاهچراغ(ع) که در حادثه تروریستی اخیر توانست با دست خالی و فداکارانه فرد تروریست را خلع سلاح کند، تقدیر کردند.

 در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 مرداد ماه) از فرزاد بادپا خادم حرم احمد ابن موسی (ع) که در حادثه تروریستی اخیر توانست فرد تروریست را شجاعانه و فداکارانه خلع سلاح کند، با حضور در جایگاه هیات رئیسه توسط دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در این خصوص گفت: امروز ما در خانه ملت این توفیق را داریم که میزبان یکی از فرزندان این ملت باشیم، ملت شجاع، ملت شهادت طلب و ملت ایثارگر. انصافاً جناب آقای فرزاد بادپا برادر گرانقدر و مجاهدمان و خادم اهل بیت (ع) در حرم شاهچراغ نشان داد که به تمام معنا ایثارگر است.

رئیس قوه مقننه کشورمان ادامه داد: شاید هیچ وظیفه قانونی نداشت، ولی وظیفه اسلامی، روحیه شهادت طلبی، فرهنگ شهادت و شجاعت این فرزند ملت در دفاع از امنیت در حرم اهل بیت (ع) و دفاع از امنیت و جان زائران اهل بیت (ع) بود که شجاعانه به میدان آمد. امروز توفیق داریم از این برادر عزیز و گرانقدر در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از مردم ایران تقدیر و تشکر کنیم.

لازم به ذکر است در جریان تقدیر از خادم حرم احمد ابن موسی (ع)، شعار مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس نمایندگان در صحن علنی طنین انداز شد./خانه ملت

حجم ویدیو: 25.06M | مدت زمان ویدیو: 00:02:51 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها