بازدید میدانی وحیدی از پایانه اربعین در مرز مهران

کد خبر: 1241882

وزیر کشور در بدو ورود به شهر مهران به پارکینگ اربعین رفت و از نزدیک از وضعیت این پارکینگ بازدید به عمل آورد.

بازدید میدانی وحیدی از پایانه اربعین در مرز مهران

وزیر کشور در بدو ورود به شهر مهران به پارکینگ اربعین رفت و از نزدیک از وضعیت این پارکینگ بازدید به عمل آورد.

احمدی وحیدی در ادامه بازدیدهای میدانی از مرزهای اربعینی کشور، عصر امروز پس از حضور در مرز مهران، به پایانه مسافری اربعین در مرز رفت و در جریان خدمت‌ر‌سانی و جا‌به‌جایی زائران قرار اربعین قرار گرفت.

وزیر کشور همچنین در گفت‌وگویی صمیمی با زائران و رانندگان اتوبوس، در جریان وضعیت جابه‌جایی و مشکلات زائران در مسیر رفت و برگشت قرار گرفت.

بازدید هوایی از محورهای مواصلاتی منتهی به مهران، بازدید از پایانه مرزی مهران و روند خدمات‌رسانی به زائران از جمله برنامه‌های سفر وزیر کشور به مهران است.

افتتاح فاز دوم پارکینگ بزرگ اربعین

وحیدی پس از بازدید از بخش‌های مختلف پارکینگ اربعین و گفتگو با زوار در این پارکینگ، در آیین افتتاح فاز دوم این پارکینگ حضور یافت‌ و در اقدامی ارزشمند افتتاح فاز دوم این پارکینگ را به یکی از خانواده شهدا واگذار کرد.

وزیر کشور در آیین افتتاح این پارکینگ گفت: امروز در بازدید میدانی از پارکینگ با زوار گفتگو کردیم که زواری که در این پارکینگ وسایل نقلیه خود را پارک کرده بودند از خدمات ایجاده شده اعلام رضایت کردند.

وی ادامه داد: پارکینگ بزرگ اربعین در 55 هکتار بود که با الحاق 25 هکتار دیگر فاز دوم آن مورد بهره برداری قرار گرفت و در حال حاضر پارکینگ بزرگ اربعین فاز یک و دو آن، ظرفیت پارک بیش از 90  هزار خودرو را دارد.

وزیر کشور بیان داشت: در این پارک دو نمازخانه 300 متری، فروشگاه، چندین مجموعه سرویس بهداشتی ایجاد شده و مجهز به سیستم پایش تصویری است و در حال حاضر چندین دستگاه آبسردکن جانمایی  و غذا بین مواکب توزیع و به اندازه کافی بطری آبسرد بین زوار توزیع میشود./تسنیم

حجم ویدیو: 633.06K | مدت زمان ویدیو: 00:00:21 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها