تحریم تسنیم یعنی اقرار دیگر به شکست پروژه «گاو»!

کد خبر: 1244691

تحریم نشانه اقرار دیگر به شکست پروژه جریان ضد ایران است؛ دولتهای غربی ده‌ها رسانه ضدایرانی با بودجه‌های هنگفتی که به پول ایران بالای چندصدهزار میلیارد است هزینه کردند، اما وقتی دیدند نتیجه لازم را نگرفتند به اقدامات نمادینی مثل تحریم تسنیم و پرس تی وی و فارس روی آوردند.

تحریم تسنیم یعنی اقرار دیگر به شکست پروژه «گاو»!

کیان عبداللهی سردبیر خبرگزاری تسنیم در شبکه خبر: تحریم تسنیم توسط آمریکا و در بیانیه رسمی رییس جمهور این کشور چند وجه دارد:

۱- تحریم نشانه اقرار دیگر به شکست پروژه جریان ضد ایران است؛ دولتهای غربی ده‌ها رسانه ضدایرانی با بودجه‌های هنگفتی که به پول ایران بالای چندصدهزار میلیارد است هزینه کردند، اما وقتی دیدند نتیجه لازم را نگرفتند به اقدامات نمادینی مثل تحریم تسنیم و پرس تی وی و فارس روی آوردند.

۲- تحریم نشانه تاثیر: اینکه رسانه‌ای تحریم نشود به معنای عدم تاثیر او نیست، اما اگر رسانه‌ای را دولت استکباری مثل امریکا تحریم میکند حتماً به معنای اثرگذاری قابل توجه و جدی آن است. وگرنه دلیلی بر چنین اعلامی وجود ندارد. تسنیم سعی کرد در یکسال گذشته هم دروغهای آنان را فاش کند، هم به پشت تروریستی و تجزیه طلبانه آنها بپردازد و هم ارتباطشان با سرویسهای جاسوسی و امنیتی و بویژه موساد را آشکار کند.

۳- تحریم تسنیم جدید نیست؛ سال گذشته کانادا تسنیم را به عنوان اولین خبرگزاری ایرانی تحریم کرد؛ هر روز هم نهایت تلاششان را از طریق حملات سایبری برای نفوذ به تسنیم و هک انجام دادند اما با تلاش تیم فنی تسنیم ناکام ماندند؛ در تمام شبکه های اجتماعی از اینستا تا توییتر و ... هم به صورت مداوم محدودیت سنگین اعمال میکنند.

تحریم امروز فقط یک رونمایی رسمی از اقدامات خصمانه شان علیه تسنیم بود، نه شروع آن!

 

حجم ویدیو: 22.39M | مدت زمان ویدیو: 00:13:15 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها