تازه‌عروس شاخ‌دار از خجالت خانواده زیر تیغ جراحی رفت! +عکس

کد خبر: 925185

لیزا زنی ۴۳ اهل انگلیس است که مدت‌ها از توده‌ای متراکم روی سرش رنج می‌برد. این زائده دردناک شاخ‌مانند به قدری در روحیه لیزا تاثیر منفی گذاشته بود که مراسم عروسی‌اش را نیز به تعویق انداخت تا پس از عمل جراحی و بدون خجالت در جشن حاضر شود.

باشگاه خبرنگاران: لیزا زنی ۴۳ اهل انگلیس است که مدت‌ها از توده‌ای متراکم روی سرش رنج می‌برد. این زائده دردناک شاخ‌مانند به قدری در روحیه لیزا تاثیر منفی گذاشته بود که مراسم عروسی‌اش را نیز به تعویق انداخت تا پس از عمل جراحی و بدون خجالت در جشن حاضر شود. ناگفته نماند که این زن به خاطر مشکل پزشکی‌اش تا مدت‌ها حتی جرأت مراجعه به پزشک را نداشت، زیرا دلش نمی‌خواست که هیچکس از ماجرای او باخبر شود.

زن انگلیسی تا قبل از اینکه توانایی روحی برای تن سپردن به عمل جراحی را پیدا کند، مدت‌ها این توده بدشکل را زیر موهایش پنهان می‌کرد تا با دکتر ساندرا لی آشنا شد. خانم ساندرا درباره بیماری این زن گفت: «حقیقتاً در نگاه اول کمی نگران شدم، زیرا به نظرم این یک توده شبیه توده سرطانی بود، اما خوشبختانه اینطور نبود.» سرانجام بیمار انگلیسی پس از عمل جراحی از این شاخ بدشکل خلاص شد. گفتنی است مدتی قبل نیز پیرمردی ۱۴۰ ساله در یمن که روی پیشانی‌اش شاخ داشت، طی اقدامی نابخردانه از سوی فرزندانش جان خود را از دست داد. ماجرا از این قرار بود که آن‌ها بدون هیچ امکانات لازم و کافی پزشکی، در منزل با استفاده از یک چاقوی داغ شده، شاخ پدرشان را قطع کردند که این اقدام اشتباه موجب مرگ پدر ۱۴۰ ساله آن‌ها شد. در ادامه تصاویری از لیزا و بیماری عجیبش را مشاهده می‌کنید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت