رانندگی با ماشین اسباب بازی در خیابان شلوغ! +فیلم

کد خبر: 946804

مرد چینی که با یک ماشین اسباب‌بازی در حال رانندگی در یکی از خیابان‌های شلوغ این کشور بود توسط پلیس نقره داغ شد.

باشگاه خبرنگاران: مرد چینی که با یک ماشین اسباب‌بازی در حال رانندگی در یکی از خیابان‌های شلوغ این کشور بود توسط پلیس نقره داغ شد. این مرد هفته پیش و هنگامی که در حال رانندگی با این ماشین اسباب بازی در خیابان‌های شهر شانگ‌های چین بود توسط پلیس بازداشت شد.

این مرد پس از بازداشت به پلیس گفت که این اسباب بازی در واقع متعلق به نوه پسری‌اش است، اما او پس از آنکه یک تلفن اضطراری از محل کارش دریافت کرد مجبور شد برای رفت و برگشت از آن استفاده کند.

رانندگی با ماشین اسباب بازی در خیابان شلوغ! +فیلم

ویدئویی که توسط دورلبین‌های مدار بسته خیابان تهیه شده است این مرد را در حالی که سوار بر این اسباب بازی است و از یک چهارراه شلوغ در حال عبور است نشان می‌دهد.

پلیس محلی چین که با توجیهات غیرقابل قبول این مرد میانسال روبرو شده بود او را به مبلغ ۱۰۰۰ یوان چین (۱۴۵ دلار) جریمه کرد. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین با واکنش کاربران در این کشور نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: " واقعا متعجب هستم که با چه جراتی این مرد با انی وسیله اسباب بازی به وسط خیابان رفته بود! " همچنین کاربر دیگری در یک کامنت دیگر نوشت: " تصور کنید راننده‌ای متوجه این وسیله اسباب بازی کوچک در وسط خیابان نمی‌شد. چه اتفاق ناگواری ممکن بود رخ دهد؟ "

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت