رویت پشه عجیب غول پیکر کاربران را به وحشت انداخت +عکس

کد خبر: 974205

تصویری که به تازگی توسط یک کاربر سایت میکروبلاگ با نام " ازِکوئیل لوبو" منتشر شده است واکنش متفاوتی از طرف کاربران داشته است. این تصویر یک حشره غول پیکر را که یک پشه به نظر می‌رسد نشان می‌دهد. این تصویر با کپشنی به زبان اسپانیایی در توئیتر منتشر شد.

این کاربر در کپشن این پست که در تاریخ ۲۲ ژانویه منتشر شد نوشت: «به اندازه این پشه که وارد خانه‌ام شد نگاه کنید. اندازه نرمال یک پشه را در تصویر کنار تصویر پشه غیرعادی می‌بینید. "

این پست از زمان انتشار تاکنون بیش از ۱۴۰۰۰۰ بیننده داشته و تعداد بینندگان آن هر لحظه در حال افزایش است. همچنین این پست ۲۳۰۰۰ بار نیز بازنشر شده است. انتشار این پست با واکنش کاربران همراه همراه بود. تعدادی از کاربران تصویر این پشه را یادآور فیلم Mist ساخته سال ۲۰۰۷ که فیلمی در ژانر وحشت بود دانستند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «یاد فیلم Mist افتادم. اینطور نیست؟» کاربر دیگر با عادی دانستن این تصویر و ربط آن به تکامل جانوران نوشت: «آیا تکامل باید موجب ترس انسان شود؟ کاربر سوم نیز نوشت: «چرا این پشه انقدر بزرگ است؟».

اما کاربر دیگری نظر متفاوتی داشت. او در کامنتی با رد پشه بودن این حشره نوشت: «نگران نباشید. این حشره یک پشه نیست بلکه یک مگس راهزن (robber fly) است.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت