حمله هولناک سگ وحشی به دختربچه ۵ ساله +عکس و فیلم

کد خبر: 978827

دختربچه‌ای ۵ ساله مورد حمله وحشیانه سگ قرار گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوان: فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مختلفی که روزانه مورد استفاده خیلی از مردم جهان قرار می‌گیرد امروزه فضایی را ایجاد کرده که کاربران این شبکه‌ها می‌توانند از این طریق فیلم و تصاویر جالب و مورد توجحه را به منتشر کرده و به اشتراک بگذارند. ویدئویی که به تازگی در یکی از سایت‌های خارجی منتشر شده است لحظه حمله یک سگ به دختر بچه ۵ ساله‌ای را نشان می‌دهد که در پارکینگ کلیسا به همراه خانواده‌اش به سمت اتومبلیشان حرکت می‌کنند را نشان می‌دهد.

در این ویدئو، که توسط دوربین‌های مدار بسته ضبط و ثبت شده‌اند یک سگ بول تریر که با سردرگمی در اطراف پارکینگ، در حال دویدن است ناگهان متوجه دختر بچه‌ای که با حالت پرش و کمی دو در کنار خانواده‌اش حرکت می‌کند می‌شود و در کمال تعجب دختر و پدر و مادرش ناگهان به سمت او حمله کرده و او را زمین می‌اندازد. پدر و مادر دختر که بسیار شوک شده و انتظار چنین اتفاقی را نداشتند به کمک کودکشان شتافتند تا او را از چنگال و دندان‌های سگ نجات داده و خلاص کنند.

حمله هولناک سگ وحشی به دختربچه ۵ ساله +عکس و فیلم

حمله هولناک سگ وحشی به دختربچه ۵ ساله +عکس و فیلم

راننده دو اتومبیل دیگر، که در خودروهایشان هستند با دیدن این صحنه، از اتومبیل خود خارج شده و به کمک پدر و مادر شوک‌زده و نگران می‌آیند، که سرانجام با تلاش فراوان و با کمک یکدیگر موفق می‌شوند سگ را از دختر بچه جدا کنند. بر اساس این اتفاق، برخی سازمان‌های انسان دوستانه، این ویدئو را منتشر کرده و خواستار مجازات سخت صاحب سگ شدند.

با توجه به اینکه دختر بچه از چند ناحیه به شدت زخمی شده و لازم است تحت درمان و معالجه قرار گیرد، صاحب سگ نیز توسط پلیس به دلیل نگهداری از حیوان خطرناک و عدم مسئولیت پذیری و مراقبت از آن، دستگیر شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت