فرار لحظه آخری یک خانواده از مرگ حتمی +فیلم

کد خبر: 980786

خانواده‌ای که روی ریل قطار در حال گرفتن عکس سلفی بودند از تصادف با یک قطار تندرو به طرز معجزه آسایی جان سالم بدر بردند.

باشگاه خبرنگاران: ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فرار از مرگ لحظه آخری یک خانواده را در نزدیکی یکی از خطوط راه آهن ایالت پنسیلوانیای آمریکا را به تصویر می‌کشد. در این حادثه که در منطقه " فرانکلین " رخ داد این خانواده هفت نفری که در محدوده ریل راه آهن مشغول قدم زدن و گرفتن عکس یادگاری بودند به طرز معجزه آسایی از مرگ گریختند.

ویدئویی که نخستین بار روز دوشنبه و در یوتیوب منتشر شد چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو افراد این خانواده در حال بازی و گرفتن سلفی روی دو خط رفت و برگشت ریل راه آهن دیده می‌شوند. لحظاتی بعد یکی از کودکانی که در محدوده ریل حضور دارد با دیدن قطار فریاد می‌زنند" قطار در حال آمدن است". در این ویدئو مشاهده می‌شود که اعضای این خانواده با دیدن قطار که با سرعتی زیاد هر لحظه به آن‌ها نزدیک می‌شود سراسیمه شده و تلاش می‌کنند تا از روی ریل و مقابل قطار فرار کنند.

یکی از مسئولان راه آهن محلی پنسیلوانیا با انتشار این ویدئو در کپشنی نوشت: «خواهش می‌کنم، خواهش می‌کنم، خواهش می‌کنم به قطار‌ها و خطوط راه آهن نزدیک نشوید.»

این ویدئو تنها ۲ روز پس از انتشار تاکنون بیش از ۹۸۰۰۰ بیننده داشته و صد‌ها کامنت دریافت کرده است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود و آن‌ها با درج کامنت‌هایی به آن واکنش نشان دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «هیچ فردی برای هر دلیلی نباید به ریل قطار نزدیک شود. امیدوارم این خانواده از این اتفاق درس گرفته باشند.» کاربر دیگری نوشت: «ویدئو‌های زیادی از این دست ویدئو‌ها منتشر می‌شود، اما افکار عمومی هیچگاه آن درسی را که باید از وقوع چنین حوادثی بگیرند هرگز نمی‌گیرند.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت