مدل موی عجیب یک پسر سوژه رسانه‌ها شد! +تصاویر

کد خبر: 985478

مدل مویی که پسر ۵ ساله از برادرش درخواست کرد تا روی مو‌های او پیاده کند به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

باشگاه خبرنگاران: مدل موی عجیب یک پسر ۵ ساله موجب شد تا او به سوژه رسانه‌ها تبدیل شود. جورج ۵ ساله از برادر بزرگتر ۷ ساله اش خواست تا مدل " مرد سالخورده " را روی مو‌های سرش پیاده کند. هری نیز برای آنکه مدل مورد درخواست برادرش را روی سرش پیاده کند اقدام به تراشیدن قسمت وسط مو‌های سر او کرد. او با تراشیدن قسمت وسط مو‌های سر برادرش او را شبیه به یک پیرمرد درآورد.

کوین در این باره گفت: «همسر من در خانه حضور نداشت و به محل کارش رفته بود. من وقتی به پایین بازگشتم با صدای خنده پسرانم متوجه فرم موی سر عجیب پسر کوچکم جورج شدم.»

" کوین مورِس"، پدر ۳۸ ساله این دو کودک در شرح ماجرا گفت هنگامی که از طبقه دوم به پایین آمد متوجه این اتفاق شد. بنا به گفته کوین پس از پایین آمدن از پله ها، خنده‌های ممتد دو پسرش توجه اش را جلب کرد و او متوجه ماجرا شد. جورج، پسر کوچک کوین به پدرش گفت که او برادرش را وادار به ایجاد این مدل روی مو‌های سرش کرده است.

با اینکه بیشتر والدین پس از روبه رو شدن با چنین صحنه‌هایی کنترل خود را از دست داده و عصبانی می‌شوند، اما کوین برخورد دیگری از خود نشان داد. او افزود: «برایم جالب بود، هر سه نفر ما می‌خندیدیم. به همسرم زنگ زدم و او نیز با دیدن مو‌های پسرم که به شکل مرد سالخورده درآمده بود می‌خندید. پس از تهیه چند عکس اقدام به تراشیدن بقیه مو‌های جورج کردیم.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها