پرواز لامبورگینی گرانقیمت به داخل رودخانه! +عکس و فیلم

کد خبر: 988600

رانندگی با سرعت زیاد راننده و عدم توانایی او در کنترل خودرو موجب غرق شدن لامبورگینی ۶۰۰ هزار یورویی اش در رودخانه شد.

پرواز لامبورگینی گرانقیمت به داخل رودخانه! +عکس و فیلم

باشگاه خبرنگاران: رانندگی با سرعت زیاد راننده تایلندی موجب غرق شدن ماشین گرانقیمتش در یک کانال رودخانه شد. " جاکراوان سوخومکانجانا " ۴۰ ساله در حال رانندگی در منطقه‌ای در استان " پاتوم تانی " واقع در مرکز تایلند بود که ناگهان به داخل کانال آب سقوط کرد. این حادثه در بعدازظهر روز سه شنبه تاریخ ۳۱ مارس رخ داد.

پرواز لامبورگینی گرانقیمت به داخل رودخانه!

ویدئویی که منتشر شده خودروی ۶۰۰ هزار یورویی جاکروان را در حالی که بخش زیادی از آن به زیر آب رفته است نشان می‌دهد. ساکنان محلی با صدای فریاد این جوان که درخواست کمک می‌کرد خود را به محل حادثه رساندند. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود این مرد جوان پس از خروج از خودرو با شناکردن خود را به کنار کانال رسانده و از آب خارج می‌شود. این در حالی است که در این ویدئو خودروی لوکس وی که در وسط رودخانه واژگون شده و به زیر آب رفته است دیده می‌شود. جاکراوان پس از خروج از رودخانه با یک تاکسی خود را به بیمارستان رساند.

" بنیاپا کوتچاریت" ۴۵ ساله که یکی از اهالی محلی در این باره گفت: من راننده این خودروی لوکس را چند بار در حال رانندگی در این منطقه دیدم، اما این بار بسیار با سرعت رانندگی می‌کرد. من در کنار جاده نشسته بودم که ناگهان این خودرو به داخل کانال افتاد. راننده موفق شد قبل از غرق شدن خودرو از آن خارج شود. او بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی این خودروی گرانقیمت با کمک یک کامیون از داخل آب رودخانه بیرون کشیده شد. بنا به این گزارش جاکروان، راننده لامبورگینی یک راننده دیگر را مقصر وقوع این حادثه و انحراف خودروی خود به داخل کانال دانست. تحقیقات پلیس محلی تایلند در این باره ادامه دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها