ابتکار جالب پلیس هند برای هشدار کرونایی به شهروندان! +فیلم

کد خبر: 988998

پلیس هند با پوشیدن لباس‌هایی خاص در شهر‌های این کشور به شهروندان در مورد رعایت بهداشت فردی اطلاع رسانی می‌کند.

ابتکار جالب پلیس هند برای هشدار کرونایی به شهروندان! +فیلم

باشگاه خبرنگاران: با شیوع کرونا در جهان بسیاری از کشور‌ها با وضع قوانین جدید در تلاش برای کنترل آن هستند. این ویروس تاکنون در ۲۰۹ کشور جهان گزارش شده است و آمار مبتلایان تا لحظه تنظیم این خبر به بیش از ۱۳۵۰۳۵۷ تن رسیده است. کشور هند نیز یکی از کشور‌هایی است که ویروس کرونا در آن مشاهده شده است.

تاکنون نزدیک به ۵ هزار تن در این کشور به کرونا مبتلا شده اند. دولت هند برای جلوگیری از گسترش سریع کرونا، ۲۱ روز در این کشور قرنطینه اعلام کرده است. پلیس و ماموران بهداشت در سراسر این کشور به شهروندانی که هنوز کرونا را جدی نگرفته اند هشدار‌های لازم را منتقل می‌کنند.

به تازگی تصاویری که از پلیس هند در شهر سورات منتشر شده ابتکار جالب آن‌ها در مورد نحوه هشدار به شهروندان محلی درباره کرونا را نشان می‌دهد. در این تصاویر ماموران پلیس در حالی که لباس‌هایی شبیه به ویروس کرونا بر تن کرده اند به شهروندان در مورد لزوم ماندن در خانه و حفظ فاصله اجتماعی هشدار می‌دهند. یکی از ماموران پلیس در این باره گفت: «ما این شیوه را بکار گرفتیم تا آگاهی را بین مردم در مورد کرونا گسترش دهیم. ما سعی می‌کنیم در مکان‌های مختلف با این شکل و شمایل حاضر شویم تا مردم را در مورد موقعیت خطیری که در آن قرار داریم آگاه کنیم.»

گفتنی است؛ از میان تعداد کل مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در هند، تعداد ۱۲۲ مورد مثبت بودن ابتلا به کرونا و همچنین ۱۱ مورد مرگ ناشی از ابتلا به این ویروس مربوط این منطقه از هند بوده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها