برخورد مرگبار کامیون با خودروی پلیس در استرالیا +عکس

کد خبر: 989589

مقامات استرالیا اعلام کردند یک کامیون، چهار افسر پلیس را که یک خودرو را به دلیل سرعت غیرمجاز تحت تاثیر مواد مخدر توقیف کرده بودند، زیر گرفت.

برخورد مرگبار کامیون با خودروی پلیس در استرالیا +عکس

خبرگزاری ایسنا: راننده ۴۱ ساله یک پورشه که عصر روز گذشته (چهارشنبه) به دلیل سرعت غیرمجاز تحت تاثیر مصرف مواد مخدر در بزرگراهی در ملبورن توسط پلیس متوقف و جریمه شده بود، پس از وقوع تصادف کامیون با همان افسران پلیس، از این صحنه عکس‌برداری کرده و با پای پیاده از صحنه متواری شد.

این راننده پس از متواری شدن از صحنه تصادف، این تصاویر دلخراش را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

برخورد مرگبار کامیون با خودروی پلیس در استرالیا +عکس

به گفته مقامات استرالیا، این فاجعه بزرگ‌ترین تلفات پلیس در یک حادثه واحد در ایالت ویکتوریا بوده است.

هر چهار افسر پلیس، سه مرد و یک زن در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند و راننده کامیون نیز که دچار آسیب‌های جدی شده و هوشیاری خود را از دست داده، در بیمارستان تحت نظر پلیس قرار گرفته است.

هنوز عمدی یا غیرعمدی بودن این تصادف مشخص نشده است.

راننده پورشه که ۵۰ دقیقه پیش از وقوع این حادثه به دلیل سرعت غیرمجاز توسط پلیس متوقف شده بود، پس از وقوع این تصادف و متواری شدن بازداشت شده است. این راننده که دارای سوابق کیفری بوده، اکنون در بازداشت تحت بازجویی کاراگاهان قتل قرار گرفته است. تست اعتیاد به مواد مخدر او نیز مثبت اعلام شده است.

بنا بر گزارش آسوشیتدپرس، کامیون ابتدا با خودروی پلیس برخورد کرده و آن را از مسیر خارج کرده است و سپس پورشه‌ای را که پلیس متوقف کرده بود، زیر گرفته است.

انتهای پیام

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها