تصاویر: کرونا یک فوتبالیست را فروشنده خیابانی کرد

کد خبر: 995430

محروس محمود قبل از همه گیری کرونا ماهیانه حدود ۲۰۰ دلار دستمزد از باشگاهش دریافت می‌کرد، اما با تعطیلی لیگ او مجبور شده برای تأمین مخارج زندگی در یک شیرینی فروشی کار کند.

فرارو: یک بازیکن فوتبال در مصر که این روز‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا از حضور در مستطیل سبز بازمانده به یک فروشنده خیابانی تبدیل شده است.

محروس محمود مدافع تیم فوتبال بنی سویف، باشگاهی در لیگ دسته دوم مصر مانند میلیون‌ها نفر در پرجمعیت‌ترین کشور جهان عرب تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است.

او در ماه رمضان در یک بازار شلوغ در شهر منفلوط شیرینی درست می‌کند. قطایف از محبوب‌ترین دسر‌ها و شیرینی‌های کشور‌های عربی ازجمله مصر در ماه رمضان است.

محروس محمود قبل از همه گیری کرونا ماهیانه حدود ۲۰۰ دلار دستمزد از باشگاهش دریافت می‌کرد. لیگ دسته دو مصر اواسط ماه مارس تعطیل شد و حقوقی که وی دریافت می‌کرد نیز قطع شد. باشگاه بنی سویف به بازیکنانش اعلام کرده که در خانه بمانند تا کرونا پایان یابد.

محروس محمود ۲۸ ساله پسر بزرگ یک خانواده است که پدرش قبلا راننده پاره وقت بوده، اما به دلیل مشکلات قلبی دیگر کار نمی‌کند. او از پدر، مادر و برادر خود حمایت می‌کند.

تیم بنی سویف هم اکنون در صدر جدول لیگ دسته دوم مصر قرار دارد و محمود امیدوار است که با این تیم به لیگ برتر کشورش صعود کند.

تاکنون بیش از ۱۳ هزار نفر در مصر به ویروس کرونا مبتلا شده و ۶۵۹ نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت