رئیسی: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای به نام نظام فساد کنند

کد خبر: 1041007

رئیس قوه قضائیه بر لزوم ناامن کردن فضا برای هر نوع فساد تاکید کرد و گفت: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای به نام نظام فساد کنند لذا نباید فساد در هیچ نقطه‌ای لانه کند.

خبرگزاری مهر: آیت الله سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در شورای اداری خراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به حضور اقوام مختلف در این استان اظهار کرد: این یک زمینه مهم برای کار و تلاش و توسعه یافتگی است لذا این همدلی همواره باید به عنوان یک ضرورت قدر دانسته شود و آن را افزایش داد.

رئیس قوه قضائیه به سفر رهبری به خراسان شمالی اشاره کرد و آن را در حوزه معنوی و مادی پربرکت دانست و گفت: سبک زندگی ایرانی و اسلامی در این استان بیان شد؛ همچنین در حوزه اقتصادی برخی کار‌ها انجام شده و برخی فعالیت‌ها باقی مانده که قطعاً این موارد را پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: خراسان شمالی نیازمند توسعه یافتگی جدی است و مدیران با روحیه جهاد و با دانش می‌توانند استان را در حوزه کشاورزی، صنعت و گردشگری متحول کنند، زیرا بستر و زمینه کاملاً آماده است.

رئیسی با اشاره به ارائه راهبرد خنثی سازی تحریم توسط رهبر انقلاب، بیان داشت: در صنعت هسته‌ای و دفاعی به شدت تحریم‌ها بیشتر از حوزه‌های اقتصادی بود، اما رشد آن حوزه متوقف نشد که این نشان می‌دهد با تحریم نیز می‌توان پیشرفت کرد.

رئیس قوه قضائیه موفقیت‌های هسته‌ای را عامل کینه دشمنان از دانشمندان هسته‌ای دانست و گفت: امکان خنثی سازی تحریم‌ها وجود دارد و این مسئله را می‌توان در حوزه‌های صنعتی و کشاورزی پیاده کرد..

وی با تاکید بر حمایت دستگاه قضا از مدیران شجاع و خطرپذیر که تحریم‌ها را دور می‌زنند، تصریح کرد: باید در حوزه دور زدن تحریم به صورت جهادی فعالت کنیم.

رئیسی ادامه داد: دستگاه قضائی مقید به رفع موانع تولید و رشد اقتصادی است و در این راه با قاچاق کالا به صورت سازمانی مقابله خواهد کرد.

رئیس قوه قضائیه بروکراسی اداری را دیگر مانع تولید دانست و گفت: بروکراسی اداری اقتصاد کشور را فلج کرده است به طوری که برای اخذ یک مجوز قانونی سرمایه گذاری باید هفتاد خان را طی کرد.

وی بر لزوم ناامن کردن فضا برای هر نوع فساد تاکید کرد و افزود: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای به نام نظام فساد کنند لذا نباید فساد در هیچ نقطه‌ای لانه کند.

رئیسی در ادامه به مشکلات زیرساختی استان اشاره داشت و خاطرنشان کرد: پیگیر مشکلات این استان خواهیم بود.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: در سال پایانی دولت باید تلاش‌ها مضاعف شود، زیرا باید کار‌های ناقض به اتمام برسد.

وی در انتها گفت: امنیت موهبت الهی برای جامعه است لذا باید با افراد شرور و سارقان برخورد کرد، زیرا امنیت جامعه نباید مورد خدشه وارد شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت