کنایه بهاره رهنما به خانم بازیگر درباره تحریم محرم +عکس

کد خبر: 870477

بهاره رهنما بازیگر معروف سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در اینستاگرام خود نوشت: دهانت را میبویند مبادا گفته باشی:یا حسین! نه به شرق کاری دارم نه به غرب نه به چپ نه به راست نه به زمامداران حکومت و نه به تحسین یا تکذیب ادم‌ها، نه به خوشحالی موافقانم نه به دشمن شادی مخالفانم!

مشرق: بهاره رهنما بازیگر معروف سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در اینستاگرام خود نوشت: دهانت را میبویند مبادا گفته باشی:یا حسین! نه به شرق کاری دارم نه به غرب نه به چپ نه به راست نه به زمامداران حکومت و نه به تحسین یا تکذیب ادم‌ها، نه به خوشحالی موافقانم نه به دشمن شادی مخالفانم!

به زمین و آسمان، اما کار دارم، به زمینی که چهل و چند سال است زیر پایم هست قسم و به آسمانی که گواه این عشق است: من خوب یا بد با همین سر و شکل و فعالیت‌های مدنی و اجتماعی و هنری و خلاصه با تمامیت خودم "حسینی " ام، افتخار میکنم به این عشق، ربطی هم به ازدواجم ندارد، گرچه خوشحالم که یارم هم حسینی است، اما من طی اتفاقی، سال‌ها پیش، بیست و دو ساله بودم که عاشق سالار شهیدان شدم، ارباب است و حرف زدن از عشقش لیاقت میخواهد، و به گمانم گاهی بعضی عشق‌ها را نه تنها نباید پنهان کرد که باید فریاد زد، بقول شاعر: دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم و دیگر پنهان کردن خورشید در کشو‌های خانه ام کار آسانی نیست... پی نوشت:با ریخت پاش‌های نابجا‌ی بعضی شیعیان در این ماه و در چنین شرایطی من هم مخالفم، اما اینکه فراخوان تحریم محرم میدهید کار بجایی نیست عزیزانی که دم از دموکراسی میزنید، موسی به دین خود، عیسی به دین خود! ما شما را به بزرگداشت محرم فرا نمی‌خوانیم، شما هم مارا به تحریمش نخوانید!

کنایه بهاره رهنما به خانم بازیگر درباره تحریم محرم +عکس

متاسفانم که این روز‌ها، خیلی‌ها بی ایمانی را با تجدد و به روز بودن یکی میدانند، اما این غلط است عزیزانم، بخدا که به روز بودن در خلوص و شفافیت و اتفاقا تفاوت‌های شماست، حتی اگر بعنوان یک انسان با دغدغه‌های به روز و اجتماعی ایمانتان را تحجر و ضد و نقیض گویی بدانند! شما راه خود را بروید، شما شفاف باشید با دلتان تا همیشه بدرخشید و بدانید زمان بهترین اثبات کننده همه ماست... یا حسین...

نازنین بیاتی، بازیگر سینما در اینستاگرام خود نوشت: «محرم، به جای پرداخت میلیارد‌ها تومان به مداحان برای گریاندن شما آنرا هزینه خنداندن یتیمی کنید»

بعد از این گفته‌ها گویا کاربران زیادی به این گفته نازنین بیاتی انتقاد کردند که خانم بازیگر در متنی دیگر منظور خود را اینگونه بیان کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت