قلعه‌نویی: با افکار افاضلی آشنا هستم

کد خبر: 1005866

سرمربی تیم فوتبال سپاهان از سرمربی پارس جنوبی تعریف و تمجید کرد و گفت که افاضلی به دنبال قشنگی های فوتبال است.

قلعه‌نویی: با افکار افاضلی آشنا هستم

خبرگزاری ایسنا: امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با پارس جنوبی جم اظهار کرد: خوشحالم با تیم و مربی ای بازی داریم که دنبال ارزش ها و قشنگی های فوتبال است. آقای افاضلی از این دست مربیان است. چون من خودم در همه کلاس ها با ایشان بودم با افکارش آشنا هستم. او دنبال این نیست که قشنگی فوتبال را بگیرد. البته فوتبال دفاعی با اینکه قشنگی فوتبال را بگیرید خیلی فرق می کند. آقای افاضلی از آن دست مربیانی است که دنبال قشنگی های فوتبال است. امیدوارم فردا یک بازی خوب برگزار شود.

او ادامه داد: تیم ما هم در این دو هفته نشان داده که چه فوتبال زیبایی بازی می کند. یک بازی هم در زمین خراب دستگردی بازی کردیم. برای من سوال است که چرا هم چمن بلند بود و هم زمین خشک بود. با همه این ها ما توانستیم حدود ۶۰۰ پاس بدهیم و آمار خوبی به جا گذاشتیم.

قلعه نویی درباره شناختش از حریف با توجه به اینکه بازی هفته قبلش برابر استقلال لغو شده بود هم توضیح داد: دو حالت دارد. حالت اول این است که اگر بازیکن مصدومی داشتند شاید به این بازی برسد. حالت دوم هم این است که چون یک هفته دور از مسابقه بودند به ضررشان می شود.

سرمربی سپاهان در پایان گفت: از ملت بزرگ ایران خواهش می کنم مواظب خود و خانواده هایشان و سلامت جامعه باشند. شرایط خوبی نیست. به همه خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده اند تسلیت می گوییم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها