صحبتهای سرمربیان بعد از بازی/افاضلی: قلعه‌نویی تیمی درسته کرده که هم دنیا را دارد و هم آخرت را

کد خبر: 1006159

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: سپاهان تیم خوب و آینده داری است و قلعه‌نویی تیمی درسته کرده که هم دنیا را دارد و هم آخرت را .

خبرگزاری مهر: هومن افاضلی پس از تساوی یک به یک تیمش برابر سپاهان گفت: بازی بسیار سختی بود. قلعه نویی تیمی درست کرده است که هم دنیا را دارد و هم آخرت را. هم در کورس کسب سهمیه آسیاست و آینده هم دارد چون جوانان خوبی دارد. سپاهان آینده درخشانی خواهد داشت. برنامه ریزی خوب و سرمایه گذاری خوبی برای این تیم صورت گرفته است.

وی در مورد اعتراض دستیارانش به قضاوت بازی گفت: من باید فکر کنم و وقتی درگیر مسائل اجرایی می شود روی این مسئله تاثیر می گذارد. فوتبال بازی است که در آن احساس زیادی درگیر است. اگر این نباشد نمی توانیم فوتبال بازی کنیم. اینها جزیی از فوتبال است و چیز غریبی نیست. تیم داوری اشتباه فاحشی نداشت.

قلعه‌نویی: دیگر نمی‌دانم چه بگویم/ هنوز هم برای قهرمانی می‌جنگیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در دیدار با پارس جنوبی همه کار کردیم و فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتیم اما موقعیت هایمان به گل تبدیل نشد.

امیر قلعه نویی پس از تساوی یک به یک شنبه شب تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: نمی دانم چه باید بگویم. تیم ما خیلی خوب بازی می کند و موقعیت های زیادی هم خلق کردیم اما روی یک توپ معمولی گل خوردیم. دلم می سوزد که بچه ها زحمت شان به سرانجام نمی رسد. واقعا در این بازی بدشانس بودیم.

وی ادامه داد: مدافعان ما اشتباه کردند و یک توپ معمولی به گل تبدیل شد. بازیکنان ما خیلی فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتند. به همین خاطر نمی توانم از آنها ایراد بگیرم.

قلعه نویی در مورد داوری گفت: باید دو پنالتی ما را می گرفتند که داور این دو صحنه را ندید. به هر حال تیم های شهرستانی همین هستند. ما ایراد را نباید از داوری بگیریم و باید به خودمان ایراد وارد کنیم.

وی در مورد اینکه آیا از قهرمانی ناامید شده اید گفت: باید برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان تلاش کنیم. اما هنوز به قهرمانی امیدواریم و تلاشمان را خواهیم کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت