فوری: فردوسی پور به تلویزیون باز می گردد + جزئیات

کد خبر: 1009895

رئیس فراکسیون ورزش مجلس از پیگیری این فراکسیون برای احیای برنامه ۹۰ با حضور عادل فردوسی‌پور خبر داد و گفت: در این راستا با رئیس سازمان صداوسیما مذاکراتی خواهیم داشت.

به گزارش فردا، از وقتی جلوی پخش برنامه ۹۰ گرفته و حتی صدای عادل فردوسی پور در گزارش های فوتبال نیز سانسور شد، اخباری مختلفی مبنی بر حل مشکل رئیس شبکه ۳ با فدروسی پور به گوش رسید. حتی مجلسی که دوره اش تمام شد نیز در این راستا کوشش هایی کرد اما گویا به نتیجه لازم نرسید.

حالا این بار یک نماینده مجلس دیگر به نام محمدمهدی فروردین در جایگاه رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی قصد دارد فعالیت هایی در رابطه با بازگشت فردوسی پور به تلویزیون انجام بدهد.

کلیک کنید:تجاوزبی رحمانه دایی به دو خواهرزاده 12 و 13 ساله اش / دختر بیچاره زیر آزار جنسی جان داد

نماینده مردم نماینده فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین می گوید؛ «تنها راهی که می‌تواند پاسخی برای ابهامات و سئوالات مردم در حوزه ورزش باشد، حمایت از برنامه‌های تلویزیونی پربیننده است که برنامه ۹۰ با مدیریت و اجرای عادل فردوسی پور به خوبی چنین مسیری را طی می‌کرد.»

این نماینده مجلس، احیای برنامه ۹۰ با حضور عادل فردوسی پور یکی از مطالبات مردمی می داند و یک قول بزرگ به مردم می دهد؛ «این قول را به مردم می دهم که تمام تلاش خود را برای بازگشت برنامه ۹۰ و عادل فردوسی پور به صدا و سیما انجام خواهم داد.»

کلیک کنید: قیمت امروز ارز، طلا و سکه چند؟+ جزئیات

رئیس فراکسیون ورزش مجلس به نکته ای جالب اشاره می کند که خواندنش خالی از لطف نیست؛ «امروز که شعار در خانه بمانیم برای ریشه کن شدن ویروس کرونا را سر می‌دهیم یکی از بهترین برنامه‌هایی که برای مخاطب جذابیت دارد، احیای برنامه ۹۰ است که جای خالی آن به شدت حس می‌شود. امروز مردم ما حال خوبی ندارند، بازگشت برنامه ۹۰ می‌تواند به ارتقای شاخص امید اجتماعی کمک کند لذا امیدوارم بازگشت عادل فردوسی پور یکی از بهترین خبرهایی باشد که بتوانیم در آینده‌ای نزدیک به مردم نوید دهیم.»

آنچه دیگران می خوانند:
  • عکسی از نگاه جذاب مهناز افشار/ عکس های زیبا و دیده نشده
  • افزایش تاریخی قیمت طلا + جزییات کامل و لیست قیمت ها
  • شوخی زشت و توهین عجیب محسن افشانی با رئیس جمهور + عکس
  • ویژه:ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟+جزئیات کامل
  • قیمت گوشی موبایل امروز؛ هوآوی ،سامسونگ وآیفون چند؟ + جدول
  • برخورد زشت و بی ادبانه نفیسه روشن با هوادارانش در اینستاگرام! + پست اینستا

باز هم یک نکته دیگر در مصاحبه این نماینده مجلس که نشان می دهد مسولان ما خیلی چیزها را می بینند و می دانند؛ «اخیرا حتی در نظرسنجی‌های سازمان صدا و سیما، برنامه‌های جایگزین ۹۰ حتی در بین ۱۰ برنامه پرمخاطب رسانه ملی هم قرار ندارند در حالیکه دقیقا در همان ساعت برنامه ۹۰ روی آنتن می‌روند. صدا و سیما نباید اقتدار خود را از دست دهد و این اقتدار بر پایه همین برنامه‌های پر مخاطب شکل گرفته است لذا پخش برنامه ۹۰ در بسترهای اینترنتی به ضرر رسانه ملی خواهد بود.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت