اولین واکنش استراماچونی به بازگشتش به استقلال

کد خبر: 1017149

آندره آ استراماچونی در گفتگویی کوتاه موضوع پیشنهاد استقلال برای ادامه همکاری با این باشگاه را نه تأیید کرد و نه تکذیب.

اولین واکنش استراماچونی به بازگشتش به استقلال

ورزش سه: آندره آ استراماچونی در گفتگویی کوتاه موضوع پیشنهاد استقلال برای ادامه همکاری با این باشگاه را نه تأیید کرد و نه تکذیب.

این روزها بحث بازگشت آندره آ استراماچونی به داغ ترین اخبار پیرامون باشگاه استقلال تبدیل شده است. هفته گذشته بود که احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال به همراه مهدی نوروزی معاون اقتصادی و کاظم قیم معاون امور بین‌الملل باشگاه استقلال راهی ایتالیا شدند تا دیداری با استراماچونی سرمربی سابق آبی پوشان انجام دهند و در خصوص قرارداد باقیمانده این مربی با یکدیگر به گفت و گو بپردازند.

پس از بازگشت مدیران استقلال از این سفر، وب سایت ایتالیایی و معتبر توتو مرکاتو وب در خبری جنجالی اعلام کرد که مدیرعامل آبی پوشان، به استراماچونی پیشنهاد بازگشت به ایران را داده است و سرمربی ایتالیایی و سابق این تیم، برای پاسخگویی به این پیشنهاد، 48 ساعت فرصت خواسته است.

پس از برگزاری شهرآورد نیمه نهایی جام حذفی در مقابل پرسپولیس که با برتری استقلال همراه بود، فرهاد مجیدی در اعتراض به عملکرد و تصمیمات سعادتمند از مربیگری استقلال استعفا داد. مدیرعامل استقلال با حضور در یک برنامه تلویزیونی، ضمن انتقاد از تصمیم مجیدی، مذاکره با هر مربی را حق طبیعی این باشگاه دانست و اعلام کرد که استراماچونی یکی از گزینه های او برای تصدی پست سرمربیگری استقلال است.

به هر حال، با پادرمیانی وریا غفوری و مجید نامجومطلق، مجیدی برای دیدار فینال در مقابل تراکتورسازی به اردوی استقلال برخواهد گشت ولی به نظر می رسد بازی فینال جام حذفی، پایان همکاری فرهاد با استقلال خواهد بود.

امروز نیز جیانلوکا دی ‌مارتزیو، خبرنگار مشهور شبکه اسکای مذاکره مدیران استقلال با استراماچونی را تأیید کرد. دی مارتزیو در وبسایت خود نوشت: استقلال در حال تلاش دوباره برای جذب استراماچونی است. پس از خروج استرا، تغییرات بسیاری در استقلال شکل گرفته است و مدیران جدیدی روی کار آمده اند و اکنون آن‌ها دوباره به دنبال جذب آندره‌آ استراماچونی هستند. طی روزهای گذشته مدیرعامل استقلال در رم بوده تا استراماچونی را برای قراردادی جدید و سالیانه با رقم بسیار بالا قانع کند. استراماچونی چند روزی را فرصت خواسته تا فکر کند و با خانواده‌اش صحبت کند.»

پس از جدی شدن بحث بازگشت استراماچونی به استقلال، سعی کردیم با سرمربی سابق آبی پوشان تماسی داشته باشیم. در پیامی که از سوی خبرنگار ورزش سه و در نرم افزار واتس اپ برای استراماچونی ارسال شد، اینگونه عنوان شد:

«عصر بخیر می توانم درک کنم که شاید قصد پاسخ دادن به رسانه های ایرانی را ندارید، اما در مورد اخباری که در ایران مطرح می شود و همچنین درخصوص مصاحبه آقای سعادتمند با تلویزیون ایران، فکر می کنم هواداران استقلال برای فهمیدن وضعیت شما، شایسته هستند چند کلمه از شما بشنوند. با تشکر از حسن توجه شما»

استراماچونی نیز در پاسخ به این پیام گفت:

«عصر بخیر هواداران ایران و مخصوصاً استقلال لایق بهترین ها هستند. مرسی از توجهی که دارید، اگر چیزی برای گفتن داشته باشم دریغ نمی کنم.»

به هر حال از صحبت های استراماچونی اینگونه بنظر می رسد که او، پیشنهاد استقلال برای تصدی دوباره پست سرمربیگری این تیم را نه تکذیب می کند و نه تأیید. شاید در پیش بودن فینال جام حذفی و یا رسمی نشدن نتایج مذاکرات دو طرف باعث شده استراماچونی فعلا سیاست سکوت را در پیش بگیرد ولی چیزی که به نظر قطعی می رسد، پیشنهاد حضور دوباره در ایران است که از سوی سعادتمند به استراماچونی داده شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها