لیست عجیب الهلال برای بازی با شهرخودرو

کد خبر: 1021587

دیدار تیم های فوتبال شهرخودرو و الهلال عربستان در حالی برگزار می شود که لیست ذخیره های نماینده عربستان تنها یک بازیکن به همراه دو دروازه بان دارد.

خبرگزاری مهر: دیدار تیم‌های فوتبال شهرخودرو و الهلال عریستان در حالی از ساعت ۱۹:۳۰ امروز در هفته پنجم از رقابت‌های گروه B لیگ قهرمانا آسیا برگزار می‌شود که بیشتر از ۱۰ بازیکن نماینده عربستان به دلیل ابتلاء به کرونا حق حضور در این مسابقه را کسب نکردند.

همچنین کمیته اجرایی مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ نیز با درخواست تعویق این دیدار مخالفت کرد تا الهلالی ها تنها با ۱۴ بازیکن روانه این دیدار شوند.

لیست بازیکنان ذخیره الهلال تنها سه بازیکن است که دو نفر از آنها دروازه بان هستند.

مهدی رحمتی سرمربی شهرخودرو مشهد ترکیب زیر را برای شروع این مسابقه انتخاب کرده است:

محمدجواد کیا، فرشاد فرجی، محمد قاضی، امید منصوری، حسن جعفری، محمدعلی فرامرزی، علی طاهران، اکبر صادقی، روح‌الله سیف‌اللهی، امین قاسمی‌نژاد، حسین مهربان.

شایان ذکر است شهرخودرو با چهار شکست متوالی خداحافظی زودهنگامی با رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا داشت و این دیدار برای نماینده فوتبال ایران تشریفاتی است.

لیست عجیب الهلال برای بازی با شهرخودرو

ترکیب شهرخودرو مقابل الهلال ترکیب تیم فوتبال شهرخودروی ایران برای دیدار مقابل الهلال عربستان اعلام شد.

تیم های فوتبال شهرخودروی ایران و الهلال عربستان از ساعت ۱۹:۳۰ در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند.

ترکیب شهرخودرو به شرح زیر است:

محمدجواد کیا، فرشاد فرجی، امید منصوری، حسن جعفری، محمدعلی فرامرزی، علی طاهران، اکبر صادقی، روح‌الله سیف‌اللهی، امین قاسمی‌نژاد، حسین مهربان، محمد قاضی بازیکنان شهرخودرو در این دیدار را تشکیل می دهند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت