علی کریمی زیر دست گریمور +عکس

کد خبر: 1021984

اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در روز‌های دوری از فوتبال قرار دارد و این در حالیست که قطعا دل هواداران برای او بیش از گذشته تنگ شده است.

خبرآنلاین: علی کریمی که کمتر تن به گفتگو می‌دهد، در قامت مربی ارتباط نزدیک‌تری با مخاطبان فوتبالی داشت و نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی فرصت مناسبی بود تا اصحاب رسانه در انتظار پاسخ‌های مرد همیشه فراری از مصاحبه را دریافت کنند.

او، اما بعد از پایان کار در سپیدرود رشت، بار دیگر از فوتبال فاصله گرفته و طی این مدت نیز به پیشنهادات خود پاسخ مثبتی نداده است. پیشنهاداتی که آخرین آن البته مربوط به باشگاه تراکتور و نیمکت مربیگری این باشگاه بعد از جدایی ساکت الهامی بود که کریمی اعلام کرد به دلیل برخی مشکلات قادر به پذیرفتن آن نیست.

علی کریمی زیر دست گریمور +عکس

کریمی که البته گاه و بیگاه با پیام‌هایی در صفحه شخصی خود در تلاش برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود است، هرچند دور و دورتر از فوتبال شده است، اما دغدغه‌هایش همچنان فوتبالی و اجتماعی است.

شماره هشت محبوب پرسپولیسی‌ها در پروژه جدید منهای فوتبالی‌اش زیر گریم مرتضی راه‌دان میکاپ آرتیست رفته و باید دید چه زمانی با کت و شلوار فوتبالی در کنار چمن حاضر خواهد شد. این جدیدترین ماجرای خارج از فوتبال علی کریمی است که در تصویر می‌بینید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت