یک پله سقوط در انتظار تیم ملی ایران

کد خبر: 1033708

مطابق اعلام سایتی که امتیازات تیم‌های ملی جهان را محاسبه می‌کند، تیم ملی فوتبال ایران در رده‌بندی جدید فیفا، یک رده نزول خواهد کرد.

یک پله سقوط در انتظار تیم ملی ایران

خبرگزاری تسنیم: سایت «Football Ranking» که به محاسبه امتیازات تیم‌های ملی فوتبال جهان پس از دیدار‌های دوستانه و رسمی می‌پردازد، رده‌بندی احتمالی تیم‌های ملی فوتبال جهان در رده‌بندی آتی سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) را اعلام کرد که مطابق آن، تیم ملی فوتبال ایران با وجود پیروزی ۲ بر صفر مقابل بوسنی و هرزگوین در دیداری دوستانه، یک پله سقوط خواهد کرد.

مطابق رده‌بندی اعلام شده در این سایت، تیم ملی ایران با وجود افزایش امتیازات، با کسب ۱۴۹۶.۴ امتیاز با نزولی یک رده‌ای مواجه می‌شود و به رتبه سی‌ام جهان می‌رسد. در صورت صحت این رده‌بندی، تیم ملی الجزایر جای ایران را در رده بیست‌ونهم خواهد گرفت.

با وجود این نزول، شاگردان دراگان اسکوچیچ همچنان در جایگاه دوم رده‌بندی تیم‌های ملی آسیایی جای خواهند داشت و پایین‌تر از ژاپن (که در رده بیست‌وهفتم جهان قرار دارد) ایستاده‌اند.

مطابق رده‌بندی سایت Football Ranking، تیم‌های ملی بلژیک، فرانسه، برزیل، انگلیس، پرتغال، اسپانیا، آرژانتین، اروگوئه، مکزیک و ایتالیا در جایگاه‌های اول تا دهم جهان قرار می‌گیرند. کلمبیا نیز که در هفته گذشته شکست‌های سنگینی مقابل اروگوئه و اکوادور متحمل شد، با سقوطی ۵ پله‌ای به جایگاه پانزدهم جهان خواهد رسید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها