گلایه گل‌محمدی از چمن ورزشگاه آزادی

کد خبر: 1036033

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از عملکرد داور بازی تیمش مقابل شهر خودرو پرداخت و قضاوت او را باعث زیبایی این مسابقه دانست.

خبرگزاری تسنیم: یحیی گل‌محمدی بعد از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو اظهار داشت: قبل از شروع صحبت‌هایم، درگذشت دیه‌گو مارادونا را تسلیت می‌گویم. قطعاً‌ نبودش در فوتبال دنبال احساس می‌شود و امیدوارم روحش در آرامش باشد.

وی در ادامه افزود: بازی خیلی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم و هر دو دنبال فوتبال بازی کردن بودند. البته قبل از بازی هم قابل پیش‌بینی بود که بازی خوبی از آب دربیاید. موقعیت‌های زیادی کسب کردیم، توانستیم سه گل بزنیم و گل‌های بیشتری هم می‌توانستیم بزنیم. بچه‌ها تلاش کردند و زحمت کشیدند و مزد زحمات‌شان را هم گرفتند. خسته نباشید به آنها می‌گویم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم و در نهایت هم در آسیا قهرمان شویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه مربی شهر خودرو اعتقاد داشته است میلاد سرلک باید اخراج می‌شد،‌ گفت: فکر می‌کنم یکی از فاکتورهایی که باعث زیباتر شدن بازی شد، قضاوت داور بود. آوانتاژهای به موقعی داده شد و کرمانشاهی کمک زیادی کرد تا بازی زیبا شود و روی بازی تسلط خوبی داشت. آن صحنه را هم من دیدم. بازیکن ما توپ را زد و هر دو بازیکن سر توپ تکل زدند. این ادعا به نظرم درست نیست و از اعضای تیم داوری بابت قضاوت خوب‌شان تشکر می‌کنم.

گل‌محمدی در مورد عملکرد آرمان رمضانی در این مسابقه تصریح کرد: آرمان به جز زدن ضربات آخر در بقیه صحنه‌ها خوب بازی کرد و توانست دوندگی خوبی داشته باشد و روی هوا مسلط بود. او خیلی توپ به بچه‌ها رساند، ولی دو گل مسلم می‌توانست بزند که فکر می‌کنم بی‌دقت بود. وقتی یک مهاجم موقعیت‌های اینچنینی را از دست می‌دهد، از طرفی نشان می‌دهد در موقعیت‌های خوبی بوده و خوب جاگیری کرده است، ولی از طرف دیگر باید بیشتر کار کند. نمی‌توانیم نسبت به یک بازیکن ناامید باشیم و باید تمرین بیشتری انجام دهیم و فکر می‌کنم خیلی از این نقطه ضعف‌ها با تمرین بیشتر حل خواهد شد.

وی در مورد وضعیت چمن ورزشگاه آزادی و اینکه نسبت به بازی قبل بهتر شده بود یا خیر، گفت: نسبت به بازی قبل خیلی بهتر شده بود و از این بابت تشکر می‌کنم. ما یک زمین داریم و پرسپولیس، استقلال و تیم ملی در این زمین بازی می‌کنند. فشار زیادی به این زمین آمده و فکر می‌کنم خیلی وقت است باید یک تغییرات اساسی روی آن انجام شود، اما به نظرم به خاطر مسائل مالی و بودجه این اتفاق نمی‌افتد. این چمن عمر خودش را کرده است و باید تغییر اساسی روی آن انجام شود. در هر صورت در این وضعیت زحمت زیادی کشیده شده است تا چمن آماده بازی شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حضور جعفر سمیعی در رختکن این تیم توضیح داد: من در رختکن نبودم، اما از حضورش تشکر می‌کنم. خوشبختانه پرداختی خوبی به بازیکنان بابت فصل گذشته داشته و تلاش زیادی می‌کنند تا مشکلات باشگاه هر چه سریع‌تر برطرف شود. من و بچه‌ها این موضوع را می‌بینیم که مدیریت باشگاه تلاش می‌کند تا مشکلات به حداقل برسد.

گل‌محمدی در مورد تمدید قراردادش نیز خاطر نشان کرد: یک سال دیگر این افتخار را خواهم داشت که در پرسپولیس باشم و خدا را شکر می‌کنم بابت این اتفاق. دیروز برای من روزی به یاد ماندنی بود و از اطمینانی که هواداران و مدیران باشگاه داشتند، تشکر می‌کنم. امیدوارم جواب محبت تک تک آنها را بدهم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت