دو صحنه جنجالی بازی مس‌رفسنجان و سپاهان +عکس

کد خبر: 1040562

بازی دو تیم مس رفسنجان و سپاهان در نیمه اول دو صحنه جنجالی داشت.

خبرگزاری فارس: محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان با همراهی جمعی از مسئولان استان کرمان و شهرستان رفسنجان از جمله شهردار این شهر، معاون فرماندار، رئیس هیئت فوتبال استان کرمان، رئیس هیئت فوتبال شهرستان رفسنجان و نیز جمعی از مسئولان باشگاه مس رفسنجان و پیشکسوتان عرصه ورزش این شهر، بر سر مزار مرحوم محمود حریری، بنیان‌گذار باشگاه سپاهان حاضر و از یادبود این مرد اخلاق و ورزش رونمایی و از فرزند آن مرحوم، مهندس شاهین حریری تجلیل کرد.

*در ادامه این برنامه، محمدرضا ساکت به نمایندگی از باشگاه سپاهان، از مقام بلند تنها شهید مدافع سلامت شهرستان رفسنجان، شهیده زهرا رمضانی و نیز از خانواده شهید همرزم سردار قاسم سلیمانی شهید سردار حاج علی محمدی‌پور تجلیل و قدردانی کرد.

*شاهین حریری فرزند مرحوم محمود حریری، بنیان‌گذار باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، شب گذشته یکم دی‌ماه با حضور در هتل محل اقامت تیم سپاهان به تیم فوتبال سپاهان خیرمقدم گفت و برای باشگاه و تیم فوتبال سپاهان آرزوی موفقیت کرد.

*پیش از آغاز مسابقه از مقام والای شهید قاسم سلیمانی تجلیل شد و دروازه‌بان سپاهان با در دست گرفتن تصویر سردار شهید سلیمانی یاد سردار دل‌ها را گرامی داشت.

* نام رسول نویدکیا و مهدی کیانی، کاپیتان‌های اول و دوم سپاهان در لیست سپاهان نیست. در این مسابقه بازوبند کاپیتانی بر دستان پیام نیازمند دروازه‌بان سپاهان بسته شده است.

*پاس رو به عقب مدافع سپاهان به دروازه‌بان این تیم در اواسط نیمه اول توسط پیام نیازمند دفع و به کرنر فرستاده شد. در این لحظه اعتراض شدید نیمکت نشینان مس به خصوص محمد ربیعی به تیم داوری باعث شد داور وسط در گفت‌وگو با کمک‌هایش ضربه آزاد غیر مستقی در محوطه جریمه سپاهان را اعلام کند. در این صحنه سرمربی مس به شدت به داور چهارم اعتراض می‌کرد که او نیزبه ربیعی اطمینان داد این موضوع را به داور وسط اطلاع می دهد.

*دفع توپ توسط نیازمند باعث اتصال تور دروازه به میله پشت دروازه از بین برود و مسئولان به ترمیم آن پرداختند.

*در جریان زدن ضربه آزاد غیرمستقیم توپ پس از برخورد به دست بازیکن مس در اختیار این تیم قرار گرفت و منجر به باز شدن دروازه تیم مهمان برای بار دوم شد تا این بار سپاهانی‌ها به شدت به داور اعتراض کنند. اعتراض شدید سپاهانی ها باعث شد داور ای نبار در گفت‌وگو با داور چهارم، گل مس را مردود اعلام کند.

*گفت‌وگوی داور وسط و داور چهارم مدتی طول کشید تا بازی برای دقایقی متوقف شود. در این صحنه دو داور به میانه زمین آمدند تا در سکوت بهتری صحبت کنند اما بازیکنان دو تیم دور آن‌ها حلقه زدند!

*پس از رد گل دوم مس، در یک صحنه افراد زیادی درون زمین بودند اما داور از دروازه‌بان مس خواست تا بازی را آغاز کند.

*علیرضا مرزبان مربی سپاهان که نسبت به اتفاقات بازی به شدت معترض بود گرم کن خودش را به شدت روی زمین کوبید و با صدای بلند اعتراض می کرد.

*محرم نویدکیا تنها فرد آرام کنار خط در جریان اتفاقات رخ داده بود.

7دقیقه وقت تلف شده در پایان نیمه اول اعلام شد.

دو صحنه جنجالی بازی مس‌رفسنجان و سپاهان

دو صحنه جنجالی بازی مس‌رفسنجان و سپاهان

تساوی یک نیمه‌ای سپاهان مقابل مس/ جنجال گل مردود شده

تیم فوتبال سپاهان در نیمه نخست بازی با مس رفسنجان به نتیجه تساوی رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته هشتم لیگ برتر فوتبال امروز سه شنبه با دیدار تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و سپاهان اصفهان آغاز شد که نیمه نخست این بازی با نتیجه تساوی یک - یک تمام شد.

در این بازی که از ساعت ۱۵ در رفسنجان آغاز شد، ابتدا محمد قاضی (۷) برای مس گلزنی کرد و این نتیجه تا لحظات پایانی پابرجا بود اما سجاد شهباززاده (۳+۴۵) گل تساوی را برای سپاهان به ثمر رساند.

در دقیقه ۳۰ این بازی تیم مس یک گل دیگر هم وارد دروازه سپاهان کرد. این گل اعتراض شدید بازیکنان سپاهان را در پی داشت که معتقد بودند توپ به دست یکی از بازیکنان مس برخورد کرده است. داور بعد از مشورت با داور دیگر، نظر خود را عوض و گل مس را مردود اعلام کرد. این تصمیم هم اعتراض اعضای تیم مس را در پی داشت و دقایقی باعث توقف مسابقه شد. این نیمه ۷ دقیقه وقت اضافه داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت