توضیح گل‌محمدی درباره حواشی کنار زمین

کد خبر: 1046077

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید داور مسابقه با فولاد به اشتباه برای حریف اعلام پنالتی کرد.

ایسنا: یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی دو بر یک تیمش برابر فولاد اظهار کرد:‌ بازی مهمی از لحاظ جدولی برای ما بود. گرفتن سه امتیاز هدف اصلی ما بود. فولاد تیم خوب، فنی و قدرتمندی در لیگ است. بازی کردن جلوی این تیم همیشه سخت بوده است. امروز هم روز سختی برای ما بود. توانستیم از موقعیت‌های‌مان خوب استفاده کنیم و فرصت طلب بودیم. بازیکنان خوب جنگیدند. فوتبال امروز فیزیکی و فنی بود و تنش‌های زیادی به لحاظ شرایط بازی به وجود آمد. بازی در مجموع خوب بود.

او درباره پنالتی فولاد هم بیان کرد: صحنه‌ای نبود که داور پنالتی بگیرد. دهن کنعانی‌زادگان پر خون شده بود. نمی‌دانم داور چه چیزی دید که پنالتی گرفت و کار را برای ما سخت کرد. ۴ بازی بود که نبرده بودیم و این بازی خیلی مهم و حساس بود. این گونه سوت‌ها فشار زیادی به بازیکنان وارد می‌کند. صحنه واضح بود و پنالتی نبود. نمی‌دانم چرا پنالتی اعلام کرد.

گل‌محمدی درباره حواشی کنار زمین بین نیمکت‌نشینان دو تیم هم توضیح داد: فوتبال است دیگر. همیشه جذابیت‌های خاص خودش را داخل و خارج از زمین دارد. چیزی که در آخر می‌ماند بحث رفاقت و دوستی‌هاست. هیجان‌های بازی روی عملکرد بازیکنان و کارد فنی اثر می‌گذارد. سوت داور و پنالتی بازی را از آن تب و تاب انداخت و بحث‌های فنی زیر سوال رفت.

او ادامه داد: باید از کسانی که برای فوتبال زحمت می‌کشند تا این که لیگ ادامه داشته باشد تشکر کرد. کرونا یه طرف قضیه است و هفته قبل هم باوجود آلودگی هوا شرایط خوبی برای برگزاری بازی نبود اما برای این که فوتبال زنده بماند و مردم در خانه فوتبال ببینند بازی کردیم. بعد از کادر پزشکی که بیش‌ترین زحمت را می‌کشند باید از فوتبالیست‌ها و اهالی فوتبال تشکر کرد.

سرمربی پرسپولیس هم‌چنین در نشست خبری درباره این که برای مشکل گلزنی تیمش چه راه‌حلی دارد؟ توضیح داد: باید تمرینات اختصاصی بیش‌تری انجام دهیم و در زدن ضربات آخر تمرکز داشته باشیم. خوشبختانه تیم ما خوب موقعیت‌سازی می‌کند و امروز هم توانستیم از این موقعیت‌ها خوب استفاده کنیم. فرصت‌طلب بودیم و توانستیم برنده شویم.

او درباره مصدومیت سیدجلال حسینی و کنعانی‌زادگان هم بیان کرد: مجبور شدیم دو بازیکن را تعویض کنیم. در این پست کمبود بازیکن داریم و نگران وضعیت دفاع وسط هستیم. باید با دکترهای تیم صحبت کنم تا ببینم وضعیت آن‌ها چگونه است.

گل‌محمدی درباره داروی هم اظهار کرد: داور در نیمه اول بازی را خوب مدیریت کرد اما نیمه دوم بازی از دستش خارج شد و صحنه‌ای را خطا اعلام کرد که اصلا پنالتی نبود. صحنه خیلی واضح بود و توپ به سینه کنعانی‌زادگان خورد. خیلی تعجب کردیم. با این که نزدیک صحنه بود اما اعلام پنالتی کرد. این باعث تنش و ناامنی در بازی شد و روند مسابقه را به سمت خشونت برد. داور به من و خیلی‌های دیگر کارت زرد داد.

او در پاسخ به این پرسش که در صورت مصدومیت سیدجلال حسینی و کنعانی‌زادگان از آرمان رمضانی در خط دفاعی استفاده می‌کند یا خیر؟ با شوخی گفت: بازیکن داریم؛ من و افشین پیروانی هستیم.

او ادامه داد: باید اول ببینیم وضعیت بازیکنان به چه صورت است. الان نمی‌تونم درباره این که چه کسانی در بازی‌های بعدی بازی می‌کنند صحبتی کنم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت