واکنش فکری به شکست استقلال

کد خبر: 1047049

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی حیف شد دیداری که می‌تواستیم ببریم را متاسفانه به دلیل تمرکز نداشتن شکست خوردیم و سه امتیاز را از دست دادیم.

خبرگزاری فارس: محمود فکری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و خیلی حیف شد دیداری که می‌تواستیم ببریم را متاسفانه به دلیل تمرکز نداشتن از دست دادیم و سه امتیاز را نگرفتیم.

وی افزود: وقتی گل را دریافت کردیم بچه ها به خودشان آمدند و فشار آوردند تا این گل را جبران کنند اما به دلیل نداشتن تمرکز و عجله کردن موقعیت های داخل 18 قدم را هم از دست دادیم و نتوانستیم استفاده کنیم. در دیداری که می شد امتیاز کامل را بگیریم سه امتیاز را از دست دادیم. فوتبال روی بد خود را به ما نشان داد و به تیم سایپا که خوب تلاش کرد و تبریک می‌گویم. مبارکش شان باشد و باید خود را برای دیدار بعدی آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اشتباهات داوری عنوان کرد: درباره داوری دیگر نمی‌دانم چه بگویم. عادت کرده ایم به ضرر ما سوت بخورد و اشتباهات داوری به ضرر ما باشد. باشگاه استقلال و تیم ما تنها است و همه با افراد دیگر هستند. یک جورهایی انگار خیلی از صدرنشینی ما و اینکه استقلال بویی از قهرمانی دارد ناراحت هستند. تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا روند خوب مان حفظ شود و فاصله‌ای در این روند نیفتد و می‌خواهیم با تیم های پایین تر از خودمان فاصله اندازیم.

فکری درباره برنامه ریزی مسابقات عنوان کرد: بازی‌ها به خاطر تیم پرسپولیس عقب افتاد اما این تیم دیدارهایش را سر وقت و هفتگی انجام می‌دهد. بین مسابقات این تیم یک هفته یا 6 روز فاصله است اما ما باید به فاصله پنج روز بازی کنیم .پس از دیدار با تراکتور فرصتی برای اجرای کارهای تاکتیکی در تمرینات نداشتیم و خود را برای این مسابقه آماده کنیم. نمی‌دانیم به چه کسی بنالیم اما باید با تمام مشکلات خود را در بالای جدئول حفظ کنیم.

وی درباره احتمال بازگشت هروویه میلیچ به استقلال گفت: نمی دانم و از این موضوع خبری ندارم.

به گزارش فارس، وی در نشست خبری پس از بازی هم اظهار داشت: قبل از شروع صحبت‌هایم به تیم سایپا برای برد این بازی تبریک می‌گویم و به بازیکنانم هم برای تلاش شان خسته نباشید می‌گویم. بازی ای نبود که بازنده باشیم اما تمرکز لازم را نداشتیم و شاید حریف را دست کم گرفتیم. موقعیت‌هایی را در نیمه اول و دوم ایجاد کردیم اما از آنها به دلایل مختلف خوب استفاده نکردیم.

وی افزود: می توانستیم با برد بیرون بیاییم و به ویژه در نیمه دوم موقیعی های زیادی ایجاد کردیم . تنها موقعیت حریف تبدیل به گل شد. هرچه فشار آوردیم نتوانستیم به گل برسیم. می توانستیم با سه امتیاز این دیدار شرایط خود در جدول را بهتر کنیم اما باید خود را برای دیدار با نفت مسجد سلیمان جمع و جور کنیم و با تمرکز و انرژی بیشتر سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم.

سرمربی تیم استقلال درباره نقطه ضعف این تیم که نیاز به ترمیم دارد، گفت: نباید بگوییم چه نقطه ضعفی داریم اما درباره ایرادهای فنی و مشکلات دیگر در تیم موارد زیادی است. همه این مسائل را باید برطرف کنیم تا بازی به بازی بهتر عمل کرده و زیباتر بازی کنیم. مقابل سایپا در نیمه دوم و اواخر مسابقه موقعیت های زیادی ایجاد کردیم اما برخی بازی‌ها گره می‌خورد.

فکری اضافه کرد: مقابل سایپا روی بد فوتبال را دیدیم و در شرایطی که مساوی هم حق مان نبود و باید با برد از زمین بیرون می آمدیم یک گل خوردیم و امتیاز از دست دادیم(در این لحظه موبایل سرمربی استقلال به صدا درآمد که وی اعلام کرد دوستان مثل اینکه خیلی عجله دارند که مدام زنگ می‌زنند) ضعف وجود دارد اما در این مسابقه به ضعف فنی نباختیم. این هم جزو دیدارهایی بود که گره خورد.

وی ادامه داد: باید با برد بیرون می‌آمدیم اما متاسفانه نتیجه را با باخت عوض کردیم.

سرمربی استقلال درباره اعتراض این تیم به داوری گفت: واقعا از اینکه استقلال صدرنشین شده خیلی‌ها ناراحت هستند و کاملا مشخص است. اتفاق هایی که در فوتبال ما می افتد نشان می‌دهد دوست ندارند استقلال صدرنشین باشد و با آرامش بیشتری پیگیر این قضیه باشد. دوستان تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا تیم ما را پایین بکشند اما تلاش می‌کنیم در فضایی که علیه ما است با نتیجه گرفتن جواب بدهیم. دیگر باید دید خدا چه می خواهد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت