روبالشی جایزه قهرمانان دوومیدانی ایران!

کد خبر: 1047343

محمدجعفر مرادی و پریسا عرب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در دوی صحرانوردی شدند در پایان از طرف میزبان مسابقات به نفرات برتر روبالشی اهدا شد مرادی قهرمان این مسابقات سابقه رقابت در المپیک را دارد

باشگاه خبرنگاران: رئیس فدراسیون دو و میدانی به اهدای روبالشتی به نفرات برتر مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی کشور واکنش نشان داد.

در حالی که گفته می‌شود در مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی کشور در چابهار به نفرات برتر روبالشتی جایزه دادند، اما رئیس فدراسیون دو و میدانی نظر دیگری در این باره دارد.

هاشم صیامی رئیس فدراسیون دو و میدانی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسئولان ورزش چابهار به عنوان میزبان بازی‌ها یک زیرانداز دستباف به نفرات برتر مسابقات اهدا کردند که این جوایز از سوی بانوان بومی بافته شده بود و ارزش این هدیه حدود یک الی ۲ میلیون تومان است. علاوه بر این من در کنار سکوی قهرمانی اعلام کردم که به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۵،۳ و ۲ میلیون جایزه نقدی بدهند.

او افزود: در مسابقات قهرمانی کشور فقط حکم و مدال می‌دهند و از اهدای جایزه خبری نیست، اما با توجه به اینکه ورزشکاران زحمت کشیدند و قهرمانی در دو و میدانی سخت است، من دستور دادم که به نفرات برتر آقایان و بانوان جایزه نقدی بدهند. به نظرم با پرداختن به موضوع اهدای روبالشتی به اهالی بومی چابهار بی احترامی صورت می‌گیرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت